Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs online: Bezpieczeństwo sieci LAN w zgodzie z GIODO za 89 zł z ITCure

od89
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z zasadami budowy, projektowania i utrzymania architektury sieciowej

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: przejdź do strony https://itcure.pl/membership/kurs-bezpieczenstwo-sieci-lan-z-groupon/ i następnie kliknij przycisk DOŁĄCZ załóż konto na platformie i w okienku ZREALIZUJ VOUCHER wpisz kod grouponu. Otrzymasz dostęp do kursów na 90 dni.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Oferta

 • 89 zł za kurs online: Bezpieczeństwo sieci LAN w zgodzie z GIODO.

Kurs video, który krok po kroku prezentuje i omawia zagadnienia związane z tworzeniem sieci LAN spełniającej poziomy bezpieczeństwa zalecane przez GIODO. Dzięki niemu nauczą się Państwo konfigurować router, instalować system Windows 2012 wraz z domeną Active Directory, która następnie kontrolować będzie użytkowników i komputery w sieci. Następnie zabezpieczą Państwo swoją sieć przy pomocy oprogramowania antywirusowego, szyfrowania oraz systemu wykrywania włamań IDS. Na koniec przeprowadzicie analizę ataku na sieć LAN oraz stworzycie kopie zapasowe danych.
Uczestnik po ukończeniu kursu otrzymuje drogą elektroniczną certyfikat, potwierdzający jego udział w kursie.
Czas trwania kursu: 8 godzin 39 minut

Wykaz tematów:

 1. Omówienie zagadnień – wprowadzenie: Kilka słów wstępu oraz szczegółowy plan kursu
 2. Podstawy sieci LAN: Zasady działania sieci
 3. Konfiguracja routera LAN/WAN: Konfiguracja na routerze ustawień dotyczących sieci lokalnej oraz dostępu do Internetu.
 4. Konfiguracja LAN w Windows 10: Konfiguracja połączenia sieciowego komputera na przykładzie systemu Windows 10.
 5. Konfiguracja LAN - tablica interaktywna Dodatkowe objaśnienia związane z konfiguracją sieci zaprezentowane na tablicy interaktywnej.
 6. Instalacja systemu Windows 2012
 7. Konfiguracja Active Directory: Promowanie serwera do roli kontrolera domeny
 8. Polityka haseł: Zasady kierujące hasłami w domenie.
 9. Zbieranie logów: Konfiguracja serwera pod kątem udostępniania folderów i zbierania logów związanych z próbami dostępu do nich.
 10. Przyłączenie komputera do domeny: Podłączanie Windows 10 do domeny Active Directory.
 11. Konfiguracja firewall w systemie Windows: Konfiguracja zapory ogniowej w systemie Windows 10 oraz na serwerze Windows 2012.
 12. Firewall Draytek: Rzut okiem oraz konfiguracja zabezpieczeń na routerze.
 13. Szyfrowanie poczty i laptopa: Szyfrowanie poczty elektronicznej oraz laptopa.
 14. Szyfrowanie laptopa i USB: Dokończenie szyfrowania laptopa oraz szyfrowanie nośnika USB.
 15. VPN - konfiguracja: Objaśnienie zasady działania VPN oraz konfiguracja VPN na routerze.
 16. VPN na PC i zdalny pulpit: Konfiguracja VPN po stronie komputera oraz prezentacja jego działania na przykładzie usługi pulpitu zdalnego.
 17. IDS: Instalacja i konfiguracja systemu IDS.
 18. Analiza ruchu: Przykładowa analiza ruchu sieciowego wraz z prezentacją IDS. Analiza próby ataku na sieć.
 19. Kopie zapasowe: Prezentacja wybranych sposobów tworzenia kopii zapasowych.

Forma szkolenia:

Nagranie wideo (dostępne online) z lektorem prezentuje teorie oraz jej zastosowanie w praktyce podczas pracy na dołączonych do kursu materiałach. Na koniec kursu uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną certyfikat potwierdzający udział w kursie.

Szczegółowe informacje o kursie dostępne tutaj.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (59389)
Shopping (186)
Bilety (134)
Hotele
lokalne
Białystok (567)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry