Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na operatora wózków widłowych (219,99 zł) z wymianą butli gazowej (249,99 zł) i więcej opcji w Agpol-szkolenia

od219,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Po zakończeniu kursu wydawane jest zaświadczenie MEN i certyfikat

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Konieczne zebranie grupy min. 12 os.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 506 703 315. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kursie na operatora wózków widłowych. Kup dzisiejszy groupon.

Oferta
Kurs na operatora wózków widłowych wszystkich typów w 1 z 3 opcji:

1) 219,99 zł za kurs na operatora wózków widłowych,
2) 249,99 zł za kurs na operatora wózków widłowych z wymianą butli gazowej,
3) 269,99 zł kurs na operatora wózków widłowych z wymianą butli gazowej i kurs na magazyniera.

W trakcie szkolenia uczestnicy nauczą się operować wszystkimi typami wózków: podnośnikowymi, unoszącymi, ciągnikowymi, naładownymi i specjalnymi, o napędzie spalinowym, gazowym i akumulatorowym – elektrycznym. Dodatkowo można zdecydować się na kurs wymiany butli gazowych oraz kurs na magazyniera. W przypadku tego ostatniego przybliżone zostaną zagadnienia z zakresu ładunkoznawstwa, a także fakturowania oraz sporządzania dokumentacji magazynowej. Jako potwierdzenie nabycia nowych umiejętności uczestnicy otrzymają zaświadczenie MEN.

  • 67 godzin lekcyjnych: praktyka 21 h i teoria 46 h
  • Zaświadczenie MEN + certyfikat (magazynier) + certyfikat w języku angielskim jak i polskim
  • Materiały do kursów w cenie

Agpol-szkolenia
Firma szkoleniowa organizuje kursy, dzięki którym można nabyć nowe umiejętności, przekwalifikować się i podnieść swoją pozycję na rynku pracy. W ofercie ośrodka są także szkolenia okresowe z zakresu BHP dla wszystkich grup zawodowych. Pracujący w firmie specjaliści doradzają, jak bezpiecznie organizować stanowiska pracy, sporządzają dokumentacje powypadkowe, dokonują oceny ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy i tworzą instrukcje oraz plany ewakuacji.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Jurowiecka 36, 15-101 Białystok, PODLASKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91303)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Białystok (587)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (587)
Groupon (455)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry