Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kajaki na Mazurach

od29
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Jeżeli aktywność w czasie wypoczynku to Wasz żywioł – ta oferta jest skierowana właśnie dla Was. Zabierzcie dobry humor, plecak – na przygody, ewentualnie prowiant – i popłyńcie malowniczą Pisą do jeziora Roś i z powrotem. Nie ominą Was urokliwe podcienie nabrzeża i niezwykła przyroda otaczająca rzekę i jezioro. Niebagatelna natura Piękno tego miejsca zostało docenione wyróżnieniem Natura 2000 Ostoja Piska, a rzeka, którą popłyniecie, posiada zarówno odcinki proste jak i tajemniczo meandrujące, co czyni z niej malowniczy szlak kajakowy. Od spodu kajaka, do dna Pisy w najgłębszym jej miejscu są 2 metry, a między nimi pływają różne gatunki wędrujących ryb. Połącz aktywność z relaksem Nowoczesne kajaki dla jednej, dwóch lub trzech osób (w zależności od wybranego kajaka) to świetny pomysł na połączenie aktywności i relaksu. Przekonajcie do niej rodzinę, przyjaciół i znajomych. Spływ Pisą ku jezioru Roś to doskonała rozrywka niezależnie od Waszego wieku! • czas trwania: 1 godzina • trasa rejsu: Pisa, jezioro Roś • nowoczesne kajaki: dla 1, 2 lub 3 osób (w zależności od wybranego kajaka)
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Euforia Port, Aleja Turystów 9 12-200 Pisz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (47476)
Cała Polska (935)
Bilety (39)
lokalne
Białystok (403)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry