Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Indywidualne lekcje angielskiego z native speakerem: 5 lekcji przez Skype za 99 zł i więcej opcji z Angielską Ulicą

200 złod99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wygodne lekcje z native speakerem przez Skype’a: możliwość wyboru pory dnia i lektora

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Realizacja: należy wejść na stronę http://www.angielskaulica.pl/groupon, wprowadzić kod grouponu oraz podać imię, nazwisko i adres mailowy. W przypadku nieposiadania konta na portalu zostanie ono założone (dane do logowania zostaną przesłane droga mailową). W przypadku posiadania konta: do konta zostanie przypisana odpowiednia liczba ticketów.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 99 zł zamiast 200 zł za pakiet Slow: 5 lekcji z native speakerem,
  • 179 zł zamiast 370 zł za pakiet Normal: 10 lekcji z native speakerem.

Jak to działa?

Co wyróżnia ofertę:

  • native speakerzy

Lektorzy to osoby, które używają języka angielskiego na co dzień. Pochodzą z Filipin, co daje unikalną możliwość poznania tej barwnej kultury oraz pozytywnej mentalności. Umiejętności Filipińczyków w zakresie nauczania języka angielskiego zostały docenione między innymi przez telewizję BBC.

  • wystarczy internet

Wybierając kurs, nie traci się czasu na dojazdy. Wystarczy tylko urządzenie z dostępem do internetu oraz aplikacją Skype. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uczyć się w domu, podczas spaceru lub leżąc na plaży. Samemu decyduje się, gdzie ma się odbyć lekcja.

  • dostępność

Lektorzy są dostępni 7 dni w tygodniu pomiędzy 6 rano a 2 w nocy! Samemu decyduje się, kiedy chce się wziąć udział w zajęciach.

  • krótkie i treściwe lekcje

Lekcje z lektorami trwają tylko 25 minut. Jest to wystarczający czas, by poprawić umiejętności oraz zacząć swobodnie mówić po angielsku. Ci, którym zależy na większym tempie, mogą zarezerwować 2 lekcje pod rząd. Systematyczność jest najważniejsza w nauce każdej umiejętności. Wystarczy jedna lekcja kilka razy w tygodniu, by zacząć płynnie mówić po angielsku. Nie trzeba posiadać żadnych materiałów – wszystko zapewniają lektorzy, którzy dbają o urozmaiconą formę każdych zajęć.

  • klucz do każdego

Lektorzy z przyjemnością podejmują wyzwanie nauczenia języka od zera. Wiedzą, w jaki sposób prowadzić lekcje i sprawić, że pierwszy krok w nauce języka będzie o wiele łatwiejszy.

  • pozytywna energia

Na stronie www.angielskaulica.pl można zobaczyć video z lektorami. Do wyboru jest ponad 10 pozytywnie zakręconych nauczycieli.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91178)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Białystok (513)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (513)
Groupon (451)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry