Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Godzinny lot balonem z pamiątkowym zdjęciem, transportem i więcej od 479 zł z firmą Tylko Balonem

od479
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do oglądania niezwykłych, polskich krajobrazów z lotu ptaka; oferta dla 1 lub 2 osób

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Loty nie są indywidualne – odbywają się w grupach z wyłączeniem opcji ''lotu na wyłączność''. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Podróż odbywa się w zależności od warunków pogodowych. Informacje dodatkowe zawarte są w FAQ http://www.tylkobalonem.pl/faq.php. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  602 48 56 88 lub [email protected] dokonując rezerwacji w dogodnym terminie z podaniem imienia i nazwiska, nr tel. kontaktowego, wybranej lokalizacji oraz kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

Oferta obejmuje:

  • ok. godzinny lot balonem,
  • na miejscu startu krótkie szkolenie dotyczące lotu balonem,
  • zaproszenie do uczestniczenia w stawianiu i składaniu balonu,
  • widoki z pokładu kolorowego balonu,
  • pamiątkowe zdjęcie w wersji elektronicznej,
  • transport na miejsce startu.

Dostępne lokalizacje (po uzgodnieniu): Biebrza, Wigry, Białowieża, Dolina Rospudy, Podlasie, Siemianówka, Bug i Narew ( okolice Białegostoku i )więcej.

Więcej informacji na stronie


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Stare Miasto 1, 11-041 Olsztyn
ul. Stary Rynek 1, 15-030 Białystok

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (13075)
Cała Polska (545)
Bilety (32)
lokalne
Białystok (322)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry