Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Dowolny zegarek marki Casio (149 zł), Argonau (od 499 zł) i więcej opcji w watchzone.pl

od149
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Możliwość zakupu zegarka marki Casio, Arogonau, Vendetta, Armani lub Michael Kors

Groupon ważny do 31.01.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Sposób realizacji: należy wejść na stronę watchzone.pl, wybrać odpowiedni model i w podsumowaniu wpisać kod grouponu – wartość zamówienia zostanie obniżona do 0 zł. 
Dodatkowe informacje: wysyłka bezpłatna, czas realizacji: 1-3 dni robocze (kurier GLS).  Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Wybierz 1 z 7 opcji

 • 149 zł za dowolny zegarek marki Casio
 • 499 zł za dowolny zegarek marki Arogonau – seria Sea lub Ocean
 • 649 zł za dowolny zegarek marki Arogonau – seria Marina Ceramic
 • 599 zł za zegarek marki Michael Kors (MK3512)
 • 599 zł za zegarek marki Armani (AR2461)
 • 389 zł za zegarek marki Vendetta – pasek Mesh
 • 369 zł za zegarek marki Vendetta – pasek nylonowy lub skórzany

Szczegóły:

 • sposób realizacji: należy wejść na stronę https://watchzone.pl/, wybrać odpowiedni model i w podsumowaniu wpisać kod grouponu – wartość zamówienia zostanie obniżona do 0 zł
 • koszt dostawy: bezpłatnie
 • czas dostawy: 1-3 dni robocze
 • dostawa realizowana przez kuriera GLS

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (69633)
Shopping (196)
Bilety (20)
Hotele
lokalne
Białystok (633)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry