Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Dostęp do 45 Interaktywnych Kart Fotografii za 119 zł w Grande Cru

od119
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Systematyczna nauka fotografii podana w atrakcyjnej formie; co 2 dni nowa karta z filmikiem a niekiedy wyzwaniem

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: prześlij voucher z kodem i informacją dotyczącą tematyki kursu na [email protected] W odpowiedzi otrzymasz dostęp do kursu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

E-Kursy. Gdzie chcesz, Jak chcesz, Kiedy chcesz

Informacje o kursie:

 • Interaktywna Karta Fotografii jest wysyłana na e-maila użytkownika co 2 dni
 • Zbiór ponad 45 kart + 100 filmów instruktażowych oraz dodatkowe karty bonusowe oraz do nowych kart wewnątrz pakietów oraz kart bonusowych)
 • Co dwa dni na urządzenie mobilne trafiać będzie nowa Interaktywna Karta Fotografii wraz z filmami tłumaczącymi krok po kroku zastosowanie danej metody / techniki / rzeczy związanej z fotografią.
 • Większość kart wzbogacona jest o wyzwanie, w którym zadaniem jest wykonanie ćwiczenia powiązanego z omawianym na danej Karcie tematem. Dzięki wyzwaniom będziesz regularnie rozwijać swoje umiejętności.
 • Więcej informacji o kursie dostepne tutaj

Inne wyróżniki:

 • Kurs jest wolny od reklam
 • Jest stworzony z myślą o osobach chcących rozwijać swoje umiejętności.

Interaktywna Karta Fotografii

 • za każdym razem znajduje się na niej inna rzecz / metoda / technika / narzędzie wykorzystywane w fotografii
 • każda karta posiada unikalny kod QR i link do krótkiego filmu instruktażowego
 • większość kart wzbogacona jest o tzw. wyzwanie, w którym zadaniem jest wykonanie ćwiczenia powiązanego z omawianym na danej karcie tematem. Dzięki wyzwaniom można regularnie rozwijać swoje umiejętności.
 • filmy pozwalają na zapoznanie nie tylko nowych rodzajów i możliwości, które ma do zaoferowania fotografia, ale również podstaw obróbki zdjęć.

Przykładowe tematy:

 • Świat astrofotografii: zdjęcia np. Drogi Mlecznej i panoram z jej wykorzystaniem,jak i kiedy ją fotografować, jak redukować szumy na zdjęciach, czy też fotografować księżyc.
 • Świat malowania światłem: jak tworzyć klimatyczne zdjęcia z wykorzystaniem zimnych ogni, świateł czy też innych elementów, które wpływają na niepowtarzalny wygląd zdjęć.
 • Umiejętność „podkręcania” zdjęć z wykorzystaniem m.in. perspektywy powietrznej.
 • Inne, takie jak: zdjęcia makro, zwierzęta w ruchu, zdjęcia burz, fotografia mobilna, zdjęcia przy świecach, zdjęcia o wysokiej rozpiętości tonalnej, wykorzystanie lam błyskowych, splash flash photography, stacking ostrości, lamp, czy redukcja szumów.

Autorem kart jest Olaf Sawajner, jego prace są regularnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach i festiwalach filmowych, tylko w 2019 roku kilkunastokrotnie. Został również wyróżniony jako jeden z 30 najlepszych na świecie fotografów spośród wielomilionowej listy zgłoszonych - będąc finalistą jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych IFPC 2019 organizowanego przez firmy Tokina i Hoya.

Jego prace można oglądać na międzynarodowych wystawach, w tym największej branżowej CP 2020 w Japonii, czy też nie wyjeżdżając z kraju w Warszawie (m.in. “Warszawa w oknie” DK Praga).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (11224)
Cała Polska (228)
Bilety (59)
lokalne
Białystok (309)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry