Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Do 0% zniżki na Paralotniarstwo/lotniarstwo aktywność/doświadczenie) w Paralotniowa Szkoła Latania Dragon

od390
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja by spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy; możliwość nagrywania lotu kamerą GoPro w jakości Full HD

Groupon ważny przez 12 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Waga pasażera max 100-109 kg. Dzieci muszą posiadać upoważnienia od rodziców – podpisane na miejscu przed startem. Waga to minimum 35 kg.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Ostatecznie to pilot podejmuje decyzję o starcie i wykonaniu lotu, biorąc pod uwagę warunki meteorologiczne i ma prawo zmienić decyzję nawet w ostatniej chwili. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 152 600. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Lot na paralotni z napędem z dwukrotnym Mistrzem Świata

  • 245 zł za 10-minutowy lot dla 1 osoby
  • 350 zł za 10-minutowy lot oraz filmem HD dla 1 osoby
  • 390 zł za 20-minutowy lot dla 1 osoby
  • 490 zł za 20-minutowy lot oraz filmem HD dla 1 osoby

Film będzie nagrywany kamerą sportową GoPro w jakości Full HD.

Standardowy lot polega na spokojnym zwiedzaniu okolicy, ale na życzenie klienta wykonywane są akrobacje. Zależą one od warunków atmosferycznych, jak i wagi pilota i nie jest elementem gwarantowanym w ramach oferty. Pilot podejmuje ostateczną decyzję o wykonaniu akrobacji.

Start z lotniska w Białymstoku lub okolicznych łąk.


.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Białystok, 15-001 Białystok

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (46091)
Cała Polska (605)
Bilety (40)
lokalne
Białystok (320)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry