Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Diagnostyczny skan elektromagnetyczny za 59,99 zł i więcej opcji w MagMed

180 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 67%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W ofercie skan elektromagnetyczny sprawdzający stan organizmu oraz test na obecność pasożytów

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opcji 2. klient otrzymuje zniżkę 5 proc. na zakupy preparatów przeciwpasożytniczych oraz na kurację biorezonansową. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 038 754 lub 501 385 500 w godzinach otwarcia gabinetu: 12-18.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 59,99 zł zamiast 180 zł za diagnostyczny skan elektromagnetyczny całego ciała – Express Scan
  • 69,99 zł zamiast 180 zł za diagnozę organizmu na obecność pasożytów – Vega Test

Express Scan w kompleksowy sposób pozwoli na sprawdzenie, co jest przyczyną dolegliwości zdrowotnych. Przy pomocy elektrody urządzenie analizuje fale elektromagnetyczne w całym ciele, uzyskując w ten sposób informacje na temat stanu organizmu badanej osoby. Klient dowie się, jakie substancje odżywcze powinno się dodatkowo przyjmować, by powrócić do zdrowia lub je na trwale zachować. Wizyta trwa około 1 godziny.

Dodatkowo w ramach opcji 1. klient otrzymuje:

  • dobór naturalnych preparatów leczniczych, brakujących witamin, minerałów i pierwiastków śladowych,
  • wskazówki dotyczące korekty diety.

Vega Test to metoda analizy ludzkiego organizmu pod kątem istniejących w nim patogenów i toksyn – m.in. pasożytów. Oparta jest na zasadzie rezonansu elektromagnetycznego. Dla małych dzieci i osób, które nie mogą przybyć do gabinetu, może być wykonana nawet z próbki włosa. Badanie wykrywa obecność: owsików, lamblii, glist, tasiemców, przywr, boreliozy, chlamydii, candidy, helicobacter pylori i wielu innych, ale też sprawdza stan flory jelitowej i obciążenie metalami ciężkimi. Test trwa około 1 godziny.

Dodatkowo w ramach opcji 2. klient otrzymuje:

  • dokładne wskazówki dotyczące diety,
  • wykaz naturalnych środków dehelmintujących oraz harmonogram ich stosowania,
  • dobór metod wspomagających całą kurację.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Transportowa 12 lokal 5, 15-399 Białystok

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (61011)
Shopping (218)
Bilety (113)
Hotele
lokalne
Białystok (569)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry