Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Catering dietetyczny: dieta Protein+ (Sport Pro) na 3 dni od 168 zł i więcej z My Dish – wiele lokalizacji

210 złod168
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Bogata w białko i wartości odżywcze dieta Sport Pro dedykowana jest szczególnie osobom interesującym się sportem i zdrowym odżywianiem

Realizacja: 1. Wejdź na stronę https://www.mydish.pl/ (zakładka "Zamów"). 2. Wybierz miasto, dietę z oferty groupon. 3. Wybierz kaloryczność oraz dni dostaw. 4. Wybierz zamówienie gościnnie. 5. Wprowadź adres dostawy i wpisz kod zabezpieczający w polu na notatki do adresu. 6. Zaakceptuj regulamin i zgodę RODO. 7. Gdy pojawi się informacja o płatności – kliknij "przelew tradycyjny", ale jej nie finalizuj. 8. W ciągu 24 godz. zamówienie zostanie aktywowane. Strefa dostaw dostępna jest na stronie: https://gr.pn/2YZUVQZ. Koszt transportu na terenie całej Polski wynosi 3 zł/dzień. Zmiany w grafiku dostaw przyjmowane są z 2-dniowym wyprzedzeniem do godz. 16 (np. w poniedziałek do godz. 16:00 zgłaszać można zmianę dotyczącą środy; we wtorek – zmianę dotyczącą czwartku). Wyjątek stanowią dostawy wtorkowe, w przypadku których można zgłaszać zmiany do piątku do godz. 15. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Protein+ (Sport Pro)
  • kaloryczność: 2000-3000 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • strefa dostaw dostępna jest tutaj
  • koszt transportu: 3 zł/dzień
  • dostawa: od poniedziałku do soboty (w sobotę rano dostarczana jest dieta na 2 dni)

Dieta sportowa: jej bazą są posiłki bogate w pełnowartościowe białko, które jest budulcem mięśni. Jadłospis uzupełniają węglowodany złożone.

Dla kogo: dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które potrzebują zastrzyku energii i składników potrzebnych do pracy nad sylwetką.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (22004)
Cała Polska (524)
Bilety (51)
lokalne
Białystok (312)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry