Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Całodzienny bilet Aqua Ticket (79,90 zł) z lunch menu (116,90 zł) w Aquaparku Tatralandia na Słowacji

125 złod79,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 36%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wodna przygoda: dostęp do 28 zjeżdżalni, 14 basenów wewnętrznych i zewnętrznych, jacuzzi i więcej

Groupon ważny do 31.08.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta nie łączy się z innymi rabatami. Zakaz odsprzedaży biletów osobom trzecim. Brak możliwości zwrotu w kasie obiektu.Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: po przybyciu pokaż w kasie wydrukowany groupon i wymień go na bilet wstępu do parku. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia można sprawdzić tutaj.
Dodatkowe informacje: wstęp dla dzieci poniżej 6 lat w cenie. Dzieci poniżej 12 lat mają prawo wstępu wyłącznie w towarzystwie osoby pełnoletniej. W celu weryfikacji wieku dziecka należy okazać ważny dokument tożsamości. Kupując groupon, klient akceptuje regulamin Aquaparku Tatrlandia. Aquapark Tatralandia nie gwarantuje leżaków, sprzętu sportowego, dostępu do zabiegów spa, szafek w szatni i sejfów dla każdego klienta korzystającego z oferty – uzależnione od liczby osób przebywających w obiekcie. Realizacja grouponu uzależniona od przepustowości obiektu. Regulaminy promocji dostępne w kasie (zastrzega się możliwość zmiany regulaminu). Promocja nie podlega sprzedaży osobom trzecim. Posiadacz kuponu otrzyma paragon fiskalny w kasie przy wymianie na bilet wstępu do Aquaparku.
Dokonując zakupu usługi klient wyraża zgodę i zobowiązuje się do przestrzegania zasad ochrony zdrowia w aquaparkach. Zasady bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zostały przygotowywane na podstawie zaleceń Urzędu Zdrowia Publicznego Republiki Słowackiej, które weszły w życie z dniem 19.06.2020
Możliwość jednorazowego wejścia do Celtyckiego Świata Saun za dodatkową dopłatą bezpośrednio w kasie w Tatralandii (oferta obowiązuje w przypadku wolnych miejsc). Dopłata 10 EUR/3 godz./osoba dorosła, oraz 7 EUR/3 godz./juniorzy między 12 a 18 lat.
Dopłata za Surf Waves Tatralandia wynosi 11 EUR/20 min, 29 EUR/60 min.
Nowość ! ZOO Kontakt Tatralandia z jednorazowym wejściem do ZOO Kontakt Tatralandia i atrakcji dla dzieci wynosi 5 EUR (od 3 lat).
Szafka na chip jest dostępna dla dzieci od 12 lat. Opłata za zgubienie chipu na terenie kompleksu wynosi 70 EUR (60 EUR usługi gastronomiczne + 10 EUR zgubienie chipu).
Opłata za sejf wynosi 4 EUR/ dzień.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Oferta do wykorzystania w terminie do 31.08.2020

Aqua Ticket obejmuje:

  • 28 zjeżdżalni,
  • 14 basenów (odkryte i kryte, z wodą morską, wodą termalną i czystą wodą),
  • wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi,
  • atrakcje dla dzieci, program animacyjny
  • do dyspozycji: szafka, parasole, leżaki, parking.

Aqua Ticket + menu obiadowe obejmuje:

  • całodniowy bilet wstępu do parku wodnego Tatralandia AQUA TICEKT
  • 2-daniowy zestaw obiadowy: zupa + danie główne (wybór z 9 dań zgodnie z ofertą dnia: danie mięsne/ bez mięsa)

Lunch menu dostępne będzie w restauracji Paradiso – Aqupark Tatralandia.

Dostępność atrakcji jest uzależniona od terminu przyjazdu, dokładne informacje i godziny otwarcia można znaleźć tutaj.

Nowość tego lata:

Świat egzotycznych zwierząt zupełnie z bliska! Bezpośrednio z aquaparku można wejść do ZOOKONTAKT Tatralandia i poznać dzikie zwierzęta, takie jak lwy, tygrysy lub niedźwiedzie oraz dowiedzieć się znacznie więcej o ich życiu.

Atrakcja dodatkowo płatna, szczegóły w warunkach.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Ráztocká 21, 031-05 Liptovský Mikuláš

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (11067)
Cała Polska (540)
Bilety (67)
lokalne
Białystok (309)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry