Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bilet na spektakl „Ludzie Inteligentni" za 85 zł w Operze i Filharmonii Podlaskiej (zamiast 95 zł)

95 złod85
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 11%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Na scenie m.in. M. Boczarska, I. Kuna, M. Stużyńska, R. Królikowski, O. Lubaszenko, M. Witkowski

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon nie jest biletem. Groupon należy wysłać na adres [email protected] do 24.10.2017 do godz. 12. Bilet w formacie PDF zostanie przesłany w mailu zwrotnym. Niedokonanie rezerwacji w terminie może skutkować brakiem miejscówek. Wyboru miejsc dokonuje organizator. W razie pytań możliwy kontakt z organizatorem: tel. 605 555 676.
3. Weź ze sobą otrzymany bilet.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Wybierz 1 z 2 opcji

Bilet na spektakl „Ludzie Inteligentni” w dn. 26.10.2017

 • 85 zł zamiast 95 zł za bilet na spektakl o godz. 18
 • 85 zł zamiast 95 zł za bilet na spektakl o godz. 20:30

„Ludzie Inteligentni”:

Sztuka twórców przebojowych „Boeing Boeing” oraz „Imię”. Spektakl opowiada historię związku Davida i Chloe, który już dawno przestał przypominać sielankę. Podjęta przez Davida decyzja o rozstaniu nie budzi jednak oczekiwanej reakcji. Chloe zgadza się, budząc tym samym zaskoczenie i podejrzliwość zarówno Davida, jak i ich wspólnych przyjaciół. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, która prowadzi do absurdalnych sytuacji i komicznych nieporozumień oraz manipulacji.

 • Autor przekładu: Irma Helt
 • Reżyseria: Olaf Lubaszenko
 • Scenografia: Justyna Woźniak
 • Kostiumy: Tomasz Jacyków
 • Muzyka: Szymon Wysocki
 • Produkcja: Tito Productions Katarzyna Fukacz Damian Słonina

Obsada:

 • Magdalena Boczarska
 • Izabela Kuna
 • Magdalena Stużyńska / Monika Dryl
 • Rafał Królikowski
 • Olaf Lubaszenko
 • Mariusz Witkowski

Czas trwania: 1,5 godz. bez przerwy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Odeska 1, 15-406 Białystok

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84009)
Shopping (68)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Białystok (484)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (484)
Groupon (435)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry