Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Badanie na trwałą nietolerancję glutenu (celiakię) za 169 zł w Genotyp Studio

od169
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Badanie pozwoli sprawdzić, czy badana osoba posiada predyspozycje do rozwoju celiakii

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: wyślij maila na adres [email protected], w tytule podając hasło „GROUPON”, a w treści: imię, nazwisko, adres do faktury i wysyłki zestawu pobraniowego, numer telefonu komórkowego, adres mailowy, nazwę zakupionego testu, kod zabezpieczający i kod grouponu. W odpowiedzi zostanie wysłana informacja o dacie wysyłki zestawu pobraniowego. Czas realizacji: do 10 dni roboczych (termin wykonania liczy się od dnia dostarczenia materiału do laboratorium).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

  • 169 zł za badanie na trwałą nietolerancję glutenu (celiakię) – wymaz z jamy ustnej

Dodatkowe informacje:

  • materiał do badań: wymaz z jamy ustnej
  • sposób przesyłania: temp. 2-10 ᵒC
  • metodyka badań: PCR

Celiakia jest to genetycznie uwarunkowana choroba jelita cienkiego. Jej wystąpienie jest spowodowane złożoną odpowiedzią immunologiczną na gluten.

W procesie diagnostycznym w celu stwierdzenia, czy pacjent odznacza się nadwrażliwością na gluten, czy choruje na celiakię, konieczne jest wykonanie badań genetycznych, aby wykryć geny odpowiedzialne za chorobę. Celiakia, bez wyeliminowania glutenu z diety, powoduje stan zapalny jelita, co prowadzi do zaniku kosmków jelitowych odpowiedzialnych za wchłanianie niezbędnych składników z pokarmu. W konsekwencji skutkuje to ogólnym wyniszczeniem i licznymi powikłaniami, jak np. obniżenie odporności, osteoporoza, wrzodziejące zapalenie jelita cienkiego czy nawet nowotwory, niepłodność, a w przypadku ciąży przedwczesne porody, wczesna menopauza.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (51093)
Shopping (185)
Bilety (127)
Hotele
lokalne
Białystok (578)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry