Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Badanie kondycji stóp systemem MediLogic® za 49,99 zł w Centrum Ortopedyczno-Protetycznym (do -66%)

110 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 54%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

15-minutowy test pozwala ocenić charakterystykę chodu oraz stan budowy anatomicznej stopy

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 12%. rabatu na zakup wkładek ortopedycznych. Po zakupie wkładek ortopedycznych z 12% rabatem wykonywane jest bezpłatne porównawcze badanie kontrolne.
Konieczna rezerwacja tel. 790 520 570 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nawet najszlachetniejsze stopy wymagają pielęgnacji i uwagi, szczególnie jeśli nie są z brązu. Zadbaj o nie z dzisiejszym grouponem, udając się do Centrum Ortopedyczno-Protetycznego.

Oferta
Badanie stóp, diagnoza i dobór zaopatrzenia ortotycznego:

1) 49,99 zł zamiast 110 zł za badanie dla 1 osoby,
2) 89,99 zł zamiast 220 zł za badanie dla 2 osób,
3) 119,99 zł zamiast 330 zł za badanie dla 3 osób,
4) 149,99 zł zamiast 440 zł za badanie dla 4 osób.

Systemy MediLogic® ze wsparciem komputerowym stały się w wielu aspektach kluczem do sukcesu działań podejmowanych przez lekarzy, techników ortopedów i fizjoterapeutów. Korzystając z systemu MediLogic® w celu zmierzenia podeszwowego nacisku stopy i rozkładu masy można precyzyjnie przeanalizować wyniki oraz zapisać informacje o statycznym i dynamicznym obrazie ludzkiej stopy.

Etapy badania:

 • Wybór wkładki pomiarowej
 • Umieszczenie wkładki w obuwiu
 • Chód testowy (1-3 minuty)
 • Analiza badania

Badanie:

 • sposobu dystrybucji ciężaru ciała na powierzchnię stóp
 • skłonności do płaskostopia podłużnego lub poprzecznego
 • skłonności do koślawości, szpotawości, pronacji, supinacji
 • rozmieszczenia środka ciężkości na każdej ze stóp umiejscowienie osi ciała podczas chodu
 • ocena charakterystyki chodu oraz stan budowy anatomicznej stopy
 • odsłonięcie ukrytych punktów przeciążeń, niewidocznych w metodzie statycznej

Należy zabrać pełne obuwie,bez wysokich obcasów. Osoby trenujące powinny zabrać obuwie treningowe.

Dodatkowe informacje:

 • czas trwania zabiegu: ok. 50 min
 • specjalista wykonujący zabieg: współpraca lekarza, technika ortopedy i fizjoterapeuty
 • forma opisu badania/zabiegu: wydruk po badaniu

Centrum Ortopedyczno-Protetyczne
Gabinet specjalizuje się w doborze odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Można tutaj dokonać specjalistycznych badań stóp urządzeniem MediLogic®, które pomoże określić dysfunkcje i będzie pomocne w wyborze odpowiedniego sprzętu korygującego. Istniejące od 2004 roku centrum jest także producentem indywidualnych przedmiotów ortopedycznych i wykonuje zaplanowane obuwie ortopedyczne. Posiada 12 placówek na terenie województwa, w których bezpłatnie można skorzystać z konsultacji, w celu dobrania adekwatnego rozwiązania do zdiagnozowanego problemu. Oferuje również usługi posprzedażowe - serwis i naprawy pogwarancyjne wszystkich przedmiotów ortopedycznych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Ryska 1 bud. E, 15-008 Białystok, PODLASKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (13094)
Cała Polska (383)
Bilety (105)
lokalne
Białystok (354)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry