Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Alpy w Polsce czyli stok Czarna Góra Resort: 2-godzinny karnet na trasy narciarskie od 29,99 zł i więcej opcji

50 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W ofercie ośrodka 6 tras o długości ponad 10 km, najdłuższe mają odpowiednio 1680 i 1600 metrów

Groupon ważny od początku sezonu 2017 do 15.04.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Jedyną osobą uprawnioną do korzystania z karty terminowej (karnetu) w okresie jej obowiązywania jest osoba, która dokonała aktywacji i personalizacji karty (karnetu). W przypadku sezonu niskiego trwa on do 15.04.2018 lub do końca sezonu (uzależnione od warunków atmosferycznych).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zakupiony groupon należy wymienić na karnet w kasie ośrodka Czarna Góra Resort. Za karnet pobierana jest kaucja zwrotna i wynosi 10 zł. Karta terminowa (karnet) jest aktywowana i personalizowana kamerami w momencie pierwszego zbliżenia do czytnika bramki na stoku. Obowiązującym regulaminem jest Regulamin Stacji narciarskiej oraz regulamin korzystania ze skipassów (karnetów) w dniu zakupu skipassu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 29,99 zł zamiast 50 zł za 2-godzinny karnet dla 1 osoby – sezon niski
  • 46,99 zł zamiast 69 zł za 4-godzinny karnet dla 1 osoby – sezon niski

Sezon niski: od początku sezonu do 23.12.2017 oraz od 5.03.2018 do końca sezonu.

Dodatkowe informacje:

  • wirtualny spacer po trasach Czarna Góra Resort
  • Czarna Góra Resort na żywo w 1 z 9 kamer

Mapa tras narciarskich w dzień:


Mapa tras narciarskich w nocy:


Trasy narciarskie

Trasy zjazdowe Czarna Góra Resort położone są na północno-wschodnich stokach Czarnej Góry (1205 m n.p.m.) i Żmijowca (1153 m n.p.m.). Ośrodek w swojej ofercie ma szerokie trasy i tereny narciarskie o łącznej długości ponad 10 km, których stopień zróżnicowania jest na tyle bogaty, że spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych miłośników sportów zimowych. Nartostrada A jest jedną z kilkunastu tras zjazdowych w Polsce o czarnym stopniu skali trudności. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż Ośrodek posiada 6 tras o długości ponad 1000 m z których dwie najdłuższe B FIS i A mają odpowiednio 1680 i 1600 m. Trasy zjazdowe w Ośrodku posiadają 11 homologacji FIS. Połowa tras narciarskich jest profesjonalnie oświetlona w tym najdłuższa trasa B FIS, co w sezonie wysokim daje możliwość korzystania z nocnych jazd do godz. 22.30.

Wyciągi

System wyciągów w Czarna Góra Resort jest wydajny i charakteryzuje się jedną z najwyższych przepustowości w Polsce tj. 10.000 os./h. W swoim zanadrzu ma najszybszą 6-osobową kolej linową w Polsce. Wjazd na szczyt odbywa się LuxTorpedą – najszybszą w Polsce, 6-osobową koleją linową z osłonami przeciwwietrznymi i podgrzewanymi siedzeniami. Takich warunków nie oferuje żaden inny ośrodek tego typu na obszarze Polski i Czech.

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów są:

  • 3 koleje linowe krzesełkowe
  • 6 wyciągów orczykowych
  • 4 wyciągi taśmowe (baby-lift)

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Sienna 11, 57-550 Stronie Śląskie, dolnośląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (55470)
Shopping (250)
Bilety (137)
Hotele
lokalne
Białystok (538)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry