Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

5 zł za groupon uprawniający do 50% zniżki na pakiet w Virgin Mobile przez 6 miesięcy oraz bon 20 zł na Pyszne.pl

od5
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dzięki grouponowi pakiet #DLAMNIESUPERX6 przez pół roku będzie tańszy o 50%, a dodatkowo klient otrzyma 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl

Groupon ważny do 30.12.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: aby skorzystać z promocji należy:
1. Złożyć zamówienie na pakiet #DLAMNIESUPERX6 w Virgin Mobile klikając TUTAJ (w przypadku nowych Klientów Virgin Mobile na kartę) lub TUTAJ (w przypadku obecnych Klientów Virgin Mobile na kartę) najpóźniej do 30.12.2017 r.
2. Oferta zostanie aktywowana automatycznie, zgodnie z warunkami regulaminu promocji.
3. Płatność za aktywację pakietu odbywa się za pośrednictwem PayU lub PayPal, a nie przez doładowanie konta.
4. Po aktywacji pakietu, w ciągu 14 dni należy wysłać maila na [email protected], w treści podając swój numer telefonu. W odpowiedzi przychodzi kod do pyszne.pl o wartości 20zł, który należy wykorzystać do 31 marca 2018 roku.
Dodatkowe informacje: warunki skorzystania z promocji i potencjalne ograniczenia opisane są szczegółowo w Regulaminie promocji udostępnionym przez Virgin Mobile Polska Sp. z o.o. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Co zrobić żeby pakiet #DLAMNIESUPERX6 smakował jeszcze bardziej super? Wystarczy przełamać jego cenę kodem rabatowym -50%, a dodatkowo zgarnąć 20 zł do pyszne!

Oferta

 • 5 zł za groupon, który uprawnia do 50% rabatu na pakiet #DLAMNIESUPER przez pierwsze 6 miesięcy. Zamiast 49 złotych na miesiąc, płacisz jedynie 24,50 zł (147 zł za cały okres). A na smaka, otrzymasz dodatkowo od Virgin Mobile kod 20 złotych do wykorzystania na pyszne.pl - na to, co najbardziej lubisz!

Regulamin oferty:

 • 50% rabatu na pakiet #DLAMNIESUPERX6 przez pierwsze 6 miesięcy

Największe zalety pakietu #DLAMNIESUPERX6:

 • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne
 • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci
 • 10 GB internetu LTE miesięcznie
 • bezpłatny dostęp do aplikacji: Facebook, Messenger, Twitter, Gadu Gadu, Ask.fm

Po sześciu miesiącach można zdecydować, czy chce się dalej korzystać z oferty. Jest to indywidualna decyzja klienta, bo w Virgin Mobile na kartę nie ma umów i limitów.

Aby skorzystać z oferty należy:

 1. Kupić groupon z tej oferty do 30.11.2017 r.
 2. Złożyć zamówienie na pakiet #DLAMNIESUPERX6 w Virgin Mobile klikając TUTAJ (w przypadku nowych Klientów Virgin Mobile na kartę) lub TUTAJ (w przypadku obecnych Klientów Virgin Mobile na kartę) najpóźniej do 30.12.2017 r.
 3. Oferta zostanie aktywowana automatycznie, zgodnie z warunkami regulaminu promocji.
 4. Płatność za aktywację pakietu odbywa się za pośrednictwem PayU lub PayPal, a nie przez doładowanie konta.
 5. Po aktywacji pakietu, w ciągu 14 dni należy wysłać maila na [email protected], w treści podając swój numer telefonu. W odpowiedzi przychodzi kod do pyszne.pl o wartości 20 zł, który należy wykorzystać do 31 marca 2018 roku.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (108141)
Shopping (57)
Bilety (168)
Hotele
lokalne
Białystok (549)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (549)
Groupon (467)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry