Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wszczepienie tytanowego implantu zębowego z konsultacją od 1299 zł w Gabinecie Stomatologicznym Dobre Implanty

od1299
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wszczepienie implantu zębowego to najtrwalsza metoda uzupełnienia brakującego zęba, a zarazem skuteczna alternatywa dla ruchomej protezy

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: pobierz groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku wystąpienia przeciwwskazań medycznych możliwość zwrotu środków. Dni i godz. korzystania: pon., śr., czw. 16 - 19. Każdy pacjent przed zabiegiem zobowiązany jest do podpisania oświadczenia potwierdzającego, że przyjął do wiadomości, że w rzadkich przypadkach implant może zostać odrzucony przez organizm i jego wszczepienie nie zawsze gwarantuje jego stałe utrzymanie w kości, za co przeprowadzający zabieg lekarz nie ponosi odpowiedzialności.
Konieczna rezerwacja tel. 71 735 19 51.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

wszczepienie tytanowego implantu zębowego z konsultacją

  • 1299 zł za wszczepienie tytanowego implantu,
  • 2499 zł za wszczepienie 2-tytanowego implantu,
  • 3699 zł za wszczepienie 3-tytanowego implantu.

Implant jest śrubą stanowiącą podstawę do protetycznej rekonstrukcji zęba. Tytanowa konstrukcja śruby przyjmowana jest przez organizm jak własna tkanka, dzięki czemu nie występują reakcje alergiczne. Implant nie tylko zabezpiecza sąsiednie zęby przed uszkodzeniem i zapobiega zanikowi kości, ale również na jego bazie można odbudować indywidualnie koronę, która zapewni estetyczny efekt pełnego uśmiechu. Przed zabiegiem dentysta służy bezpłatną konsultacją.

Gabinet Stomatologiczny Dobre Implanty

Specjaliści z Gabinetu Stomatologicznego Dobre Implanty świadczą usługi z zakresu leczenia zachowawczego oraz implantologii i chirurgii stomatologicznej, by ich pacjenci prezentować mogli światu piękny uśmiech. Na miejscu można więc wykonać takie zabiegi, jak m.in. skaling oraz piaskowanie, które przywracają zębom naturalną biel i chronią przed próchnicą, leczenie kanałowe, wybielanie czy wszczepienie implantów. O bezpieczeństwo wszystkich procedur dbają doświadczeni stomatolodzy, których wiedzę poświadczają liczne certyfikaty.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Wrocław (Wrocław-Śródmieście)
PRUSA 71 lok. 3, Wrocław (Wrocław-Śródmieście)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38295)
Shopping (391)
Bilety (116)
Hotele
lokalne
Wrocław (852)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (852)
Groupon (1264)
MyDeal (5)
Travelist (5)
Kuptravel (2)
Triverna (2)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry