Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wejście na pole golfowe i kosz piłek dla 1 osoby od 45,99 zł i więcej opcji w Rycerskim Klubie Golfowym

od45,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wejście na pole golfowe oraz kosz piłek dla 1 lub 2 osób to pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Do skorzystania z oferty wymagane jest posiadanie zielonej karty.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 316 61 14.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Pole golfowe:

  • 45,99 zł za wejście na pole dla 1 osoby + 1 kosz piłek (pn.-czw.),
  • 94,99 zł za wejście na pole dla 1 osoby + 1 kosz piłek (weekend),
  • 89,99 zł za opcję 1. dla 2 osób (pn.-czw.),
  • 179,99 zł za opcję 2. dla 2 osób - 2 koszyki piłek (weekend).

Rycerski Klub Golfowy

Golf jest dyscypliną sportu, która wymaga skupienia i cierpliwości. Rycerski Klub Golfowy potrafi nauczyć tych umiejętności tak, by gracze w pełni mogli cieszyć się urokami dyscypliny. Grać na polu golfowym można cały tydzień (wymagana jest tylko zielona karta), a korzystać z nich mogą zarówno osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z golfem, a takze ci, którzy już zdążyli pokochać ten sport. Jeśli zielonej karty się nie posiada, można skorzystać z lekcji. Klub jest doskonałym pomysłem na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie swoich przyjaciół podczas zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kąty Wrocławskie
Pałac Krobielowice, Kąty Wrocławskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (32933)
Shopping (351)
Bilety (124)
Hotele
lokalne
Wrocław (834)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (834)
Groupon (1265)
MyDeal (9)
Travelist (6)
Kuptravel (2)
Triverna (2)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry