Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Uczestnictwo w warsztatach „Ceramika dla Dorosłych" dla 2 osób za 21,99 zł w Wrocławskiej Galeria Młodych

34 złod21,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 35%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pobudzające wyobraźnie i kreatywność zajęcia pozwolą odkryć w sobie twórczy potencjał i stworzyć niezapomnianą i oryginalną pamiątkę

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: warsztaty trwają 60 minut - za dodatkowe godziny płatność zgodnie z cennikiem.
Konieczna rezerwacja e-mail: [email protected] (sugerowane podanie własnego nr tel. w celu ułatwienia kontaktu zwrotnego). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

uczestnictwo w godzinnych warsztatach „Ceramika dla Dorosłych”

  • 21,99 zł zamiast 34 zł za warsztaty dla 2 osób
  • 32,99 zł zamiast 51 zł za warsztaty dla 3 osób
  • 42,99 zł zamiast 68 zł za warsztaty dla 4 osób

Groupon obejmuje 60 minut, za dodatkowe godziny - płatność na miejscu wg cennika.

Dla wszystkich miłośników twórczego spędzania czasu, zorganizowano warsztaty w których, w kameralnej atmosferze, uczestnicy zapoznają się z podstawowymi technikami pracy w glinie. Podczas zajęć będzie można bowiem stworzyć własny przedmiot, a praca nad nim stanie się okazją nie tylko do zabawy, ale także pobudzającym wyobraźnię i kreatywność doświadczeniem. Są to zajęcia dla wszystkich dorosłych, niezależnie od tego czy posiadają do tego odpowiednie umiejętności. Dzięki tym warsztatom, można bowiem rozwinąć swoje umiejętności manualne, funkcje percepcyjno-motoryczne oraz pobudzić wyobraźnię Wszystkie niezbędne materiały i narzędzia, merytoryczna opieka oraz wypał wykonanych prac jest zapewniony przez organizatora, dlatego też jedyne co trzeba ze sobą zabrać, to głowę pełną pomysłów.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Wrocławska Galeria Młodych
ul. Św. Mikołaja 53, 50-127 Wrocław

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (96679)
Shopping (74)
Bilety (142)
Hotele
lokalne
Wrocław (1108)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1108)
Groupon (1274)
Travelist (8)
Triverna (4)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry