Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie ze strzelectwa bojowego dla 1 osoby za 199,99 zł i więcej opcji w Shooting Drill Academy

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Szkolenia prowadzone pod okiem doświadczonych instruktorów z wieloletnią służbą w armii. 

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta ważna po zebraniu się grupy od 5 osób. Ograniczenie wiekowe: dozwolone od 16 roku życia - za pisemna zgoda rodziców.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku wyboru strzelnicy we Wrocławiu - dodatkowa opłata 30 zł, pozostałe strzelnice bez dodatkowych opłat. Strzelectwo bojowe odbywa się na Strzelnicy w Bronowku (okolice Wrocławia) zaś strzelectwo precyzyjne odbywa się we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim. Szkolenie może odbyć się również w okolicach Legnicy 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.608 509 575 lub mailowa sda.wroclaw@gmail.com z podaniem kodu zabezpieczającego, imienia i nazwiska oraz preferowana data szkolenia.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 199,99 zł za za szkolenie ze strzelectwa bojowego z broni krótkiej dla 1 osoby
 • 389,99 zł za za szkolenie ze strzelectwa bojowego z broni krótkiej dla 2 osób
 • 189,99 zł za szkolenie ze strzelectwa precyzyjnego z broni krótkiej dla 1 osoby
 • 369,99 zł za szkolenie ze strzelectwa precyzyjnego z broni krótkiej dla 2 osób

Każda opcja zawiera 50 sztuk amunicji na osobę.

Strzelectwo bojowe (z broni krótkiej) obejmuje:

 • podstawowe informacje o broni.
 • chwyt broni, celowanie, ściąganie spustu, postawa strzelecka.
 • strzelanie z postawy stojącej
 • podstawy strzelania w ruchu
 • Glock 17

Strzelectwo precyzyjne (z broni krótkiej) obejmuje:

 • podstawowe informacje o broni.
 • chwyt broni, celowanie, ściąganie spustu, postawa strzelecka, oddech, punkt zerowy.
 • strzelanie z postawy stojącej oburącz; dystans 25 m - 50 m.
 • strzelanie z postawy stojącej jednorącz; dystans 25 m

Dokładną lokalizację strzelnic znajdziesz tutaj.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Wroclaw – Stadion Olimpijski.
Al. Ignacego Jana Paderewskiego 35, Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE
Bronówek, Bronówek

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28047)
Shopping (456)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Wrocław (999)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (999)
Groupon (1441)
MyDeal (22)
Travelist (6)
Kuptravel (3)
Triverna (3)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry