Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkła korekcyjne i więcej: 59,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł i więcej opcji w Optyk Menrad

300 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 80%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

O wysokiej jakości szkieł dostępnych w salonie świadczy certyfikat wystawiony przez prestiżową niemiecką firmę Zeiss

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu, różnicę należy dopłacić, w przypadku, niewykorzystania wartości grouponu, różnica nie będzie zwracana. Groupon można wykorzystać od pn.do pt. w godz. 10-18.
Konieczna rezerwacja tel. 71 34 91 497. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nie przymykaj oka na wady wzroku – skoryguj je w Optyk Specjalista z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Groupon zniżkowy na okulary w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na szkła korekcyjne lub przeciwsłoneczne, oprawki, badanie oraz dobór oprawek przez stylistę,
2) 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na szkła progresywne, oprawki, dobór oprawek przez stylistę,
3) 129,99 zł za groupon zniżkowy wart 700 zł na szkła progresywne GT2 3D marki Carl Zeiss.

Optyk Specjalista
Salon priorytetowo traktuje indywidualne podejście do klienta, jego potrzeby i możliwości. Stylista, z którego usług można skorzystać w salonie, dobiera okulary tak, by podkreślić urodę, charakter i styl ich „nosiciela”. Do wyboru masz oprawki wielu światowych marek, takich jak Versace, Jaguar, Joop, Davidoff czy Petra Sasson. W zależności od swoich potrzeb, wybrać możesz soczewki korekcyjne lub progresywne.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
Dziadoszańska 44, Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36452)
Shopping (364)
Bilety (115)
Hotele
lokalne
Wrocław (857)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (857)
Groupon (1251)
MyDeal (6)
Travelist (5)
Kuptravel (2)
Triverna (2)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry