Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Powietrzne akrobacje: lot paralotnią od 184,99 zł i więcej opcji z Klubem Sportów Ekstremalnych Feel & Fly

od184,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Podniebna przygoda na paralotni i okazja do opanowania elementów związanych ze startem klasycznym, lądowaniem oraz obsługą skrzydła na ziemi

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla osób o wadze od 30 kg do 110 kg, w przypadku lotu z akrobacjami o wadze od 40 kg do 100kg. Przeciwwskazania: choroby serca i umysłowe, padaczka i inne poważne schorzenia i przeciwwskazania lekarskie. Z oferty nie mogą skorzystać osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Osoby niepełnoletnie (od 16 roku życia) muszą być w towarzystwie rodziców lub opiekunów lub mieć ich pisemną zgodę.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu, wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, Klub zobowiązany jest do zaproponowania innych możliwych terminów lotu. Pilot ma prawo odmówić realizacji lotu z pasażerem, jeśli uzna, że lot zagraża życiu lub zdrowiu jego lub pasażera. Wideofilmowanie płatne dodatkowo 70 zł. Możliwość wymiany grouponu na kupon w formie prezentu (dopłata 10 zł, wysyłka w ciągu maks. 10 dni roboczych).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. online na stronie: www.feelandfly.pl/groupon w ciągu 1 tyg. od daty zakupu z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. w ciągu 1 tyg. od daty zakupu z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Po rejestracji zostanie zaproponowany termin lotu. W przypadku braku akceptacji zaproponowanego terminu możliwość indywidualnego uzgodnienia pod tel. 512 922 033. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Szkolenie połączone z lotem paralotnią

  • 184,99 zł za lot w tandemie dla 1 osoby
  • 239,99 zł za lot z akrobacjami dla 1 osoby
  • 334,99 zł za lot w tandemie dla 2 osób
  • 1299,99 zł za szkolenie paralotniowe I etapu

Loty w tandemie

Początek podniebnych emocji rozpoczyna się na lotnisku, gdzie będąc holowanym za wyciągarką, pilot wraz uczestnikiem lotu wznosi się na wysokość 500-700 m. (w zależności od warunków atmosferycznych). Po jej osiągnięciu, pilot wypina linę i dalej kontynuowany jest lot swobodny, który kończy się dokładnie w miejscu startu. Długość lotu bez akrobacji, w zależności od warunków atmosferycznych, trwa od 7 do 30 minut. W przypadku lotu z akrobacjami opadanie paralotni wynosi często nawet 20 m/s, loty z akrobacjami mogą być krótsze! Więcej informacji na temat lotu w tandemie

Lokalizacja główna: Borowa, ul. Świerkowa (20 km od centrum Wrocławia)

Szkolenie paralotniowe I etapu

20 lotów (2 w tandemie i 18 samodzielnych) oraz 5,5 godzin wykładów Celem szkolenia jest nauka startów, lądowań oraz umiejętności samodzielnego przygotowania i kontroli sprzętu przed lotem. Uczeń-pilot po zakończeniu I etapu powinien opanować wszystkie elementy związane ze startem klasycznym, lądowaniem oraz obsługą skrzydła na ziemi w tym kontrolą przedstartową. Uczestnicy kursu uczą się i doskonalą podstawowe manewry: zmiana prędkości lotu, wykonywanie zakrętów, korygowanie znoszenia przez wiatr, precyzyjne podejście do lądowania. Szkolenie zakończone jest egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia o jego ukończeniu, którego ważność wynosi 12 miesięcy. Cena zawiera: ubezpieczenie OC, wypożyczenie sprzętu – nowe paralotnie renomowanej szwajcarskiej firmy Advance, rejestrację video. Szkolenie paralotniowe etap I zakończone jest egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia (ważność 12 miesięcy).

Więcej informacji na temat szkoleń paralotniowych


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Borowa
ul. Świerkowa, Borowa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38177)
Shopping (390)
Bilety (113)
Hotele
lokalne
Wrocław (861)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (861)
Groupon (1264)
MyDeal (5)
Travelist (5)
Kuptravel (2)
Triverna (2)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry