Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pierwszy krok z golfem: 40 piłek, ok 30-minutowy instruktaż golfowy od 29,99 zł i więcej w Rycerskim Klubie Golfowym

od29,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Lekcje dla początkujących lub kursy na zieloną kartę to sposoby, które pozwolą rozwinąć umiejętności lub poznać podstawy gry w golfa

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Opcja 3. i 4. obejmuje 3 spotkania po 90 minut, egzamin w cenie, wyrobienie Zielonej Karty płatne dodatkowo 100 zł. W opcji 3. zajęcia odbywają się w grupach 5-10 osób.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 669 466 562. W przypadku opcji czwartej - indywidualnego kursu na zieloną kartę Polskiego Związku Golfa - spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Lekcje gry w golfa:

  • 29,99 zł za pierwszy krok z golfem (40 piłek, ok 30-minutowy instruktaż golfowy),
  • 49,99 zł za pierwszy krok z golfem (40 piłek, ok 30-minutowy instruktaż golfowy) dla 2 osób,
  • 249,99 zł za grupowy kurs na zieloną kartę Polskiego Związku Golf,a
  • 299,99 zł za indywidualny kurs na zieloną kartę Polskiego Związku Golfa.

Rycerski Klub Golfowy

Golf to dyscyplina wymagająca cierpliwości, skupienia i determinacji. Rycerski Klub Golfowy otwiera przed swoimi gośćmi możliwość poznania zasad i techniki tej dyscypliny poprzez zajęcia grupowe lub indywidualne treningi na odpowiednio przygotowanym polu. Dla osób, które zdążyły już pokochać golfa, klub organizuje egzaminy na zieloną kartę, dzięki czemu gracze mają możliwość poszerzenia swoich umiejętności.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kąty Wroclawskie
ul. Pałac Krobielowice, 55-080 Kąty Wroclawskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (95090)
Shopping (73)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Wrocław (1107)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1107)
Groupon (1274)
Travelist (8)
Triverna (4)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry