Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi od 59,99 zł w Vita-Medica Centrum Profilaktyki Zdrowotnej

od59,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Badanie żywej kropli krwi: prosty i skuteczny sposób na ocenę stanu zdrowia
  • Skuteczność diagnostyczna wynosi nawet 90%
  • Do analizy używa się krwi pobranej z palca: niewielkie nakłucie

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 731 963 865 z podaniem kodu groupon oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Poznaj wroga - ta zasada sprawdza się tak na wojnie, jak i w leczeniu. Jeśli zatem chcesz leczyć przyczyny, a nie objawy różnych dolegliwości, skorzystaj z dzisiejszego grouponu na
Oferta
Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi (ok. 45 min) w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł za badanie dla 1 osoby,
2) 99,99 zł za badanie dla 2 osób,
3) 129,99 zł za badanie dla 3 osób.

Monitoring żywej kropli krwi pozwala wykryć m.in. zaburzenia przemiany materii, obecność pasożytów, nadmierne obciążenie wątroby, anemię czy infekcje wirusowe, a także zagrożenia zakrzepowe i miażdżycę. Badanie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy żyją w ciągłym stresie, cierpią na chroniczny brak energii, mają kłopoty z pamięcią i koncentracją, uskarżają się na dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego albo często zapadają na różnego typu infekcje. Cała procedura polega na pobraniu kropli krwi z palca i obserwowaniu jej pod mikroskopem, dającym nawet 1600-krotne powiększenie. Ponieważ krew nie jest suszona ani barwiona, badanie umożliwia oglądanie struktur, których nie sposób zaobserwować podczas klasycznej analizy w laboratoriach.

Vita-Medica Centrum Profilaktyki Zdrowotnej
Kompleksowa diagnostyka stanu zdrowia, oczyszczanie organizmu i prawidłowe odżywianie - to główne obszary zainteresowań ekspertów ośrodka. Ich działania są odpowiedzią na nieprzystosowanie organizmu ludzkiego do tempa zmian cywilizacyjnych i skażenia środowiska, które doprowadziły do wzrostu chorób takich, jak nadciśnienie, otyłość, miażdżyca, cukrzyca, zespół przewlekłego zmęczenia, grzybice typu Candida, a nawet nowotwory. Dzięki wyspecjalizowaniu się w medycynie ekologicznej, która postrzega człowieka holistycznie, a nie jako wybraną jednostkę chorobową, eksperci Vita-Medica leczą przyczyny, nie zaś jedynie objawy chorób. Proces leczenia poprzedzić może mikroskopowe badanie żywej kropli krwi, które umożliwia wykrycie rozmaitych nieprawidłowości w ich wczesnej fazie.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Wrocław
ul. Trzemeska 6/11, Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19970)
Shopping (740)
Bilety (137)
Hotele
lokalne
Wrocław (921)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (921)
Groupon (1217)
MyDeal (22)
Fastdeal (9)
Travelist (6)
Kuptravel (3)
Triverna (3)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry