Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs fotografii: podstawowy (119,99 zł) lub rozszerzony (189,99 zł) i więcej opcji w studiu Klaudia Offert OffArt

400 złod119,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 70%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne w plenerze, w studiu, a nawet w ciemni

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 119,99 zł zamiast 400 zł za kurs podstawowy dla 1 osoby,
  • 189,99 zł zamiast 650 zł za kurs rozszerzony dla 1 osoby,
  • 199,99 zł zamiast 800 zł za kurs podstawowy dla 2 osób,
  • 349,99 zł zamiast 1300 zł za kurs rozszerzony dla 2 osób.

Kurs podstawowy (10 godz.):

  • teoria (4 godz.) – budowa aparatu, obsługa aparatu, głebia ostrości, czas naświetlania, kompozycja i ekspozycja, ISO,
  • praktyka (6 godz.) – plener (zamrożenie ruchu, efekt ruchu, głębia ostrości, panoramowanie), studio (klucze oświetleniowe stosowane przy fot. produku), zadania praktyczne.

Kurs rozszerzony (20 godz.):

  • teoria (4 godz.) – budowa aparatu, obsługa aparatu, głebia ostrości, czas naświetlania, kompozycja i ekspozycja, ISO, 
  • praktyka (16 godz.) – plener (fotografia nocna, malowanie światłem, zamrażanie ruchu, efekt ruchu, głębia ostrości, panoramowanie, portret, portret nocny, architektura, krajobraz), studio (klucze oświetleniowe stosowane przy fot. portretowej i produktu), zadania do wykonania we własnym zakresie,
  • zajęcia w ciemni, techniki szlachetne (wywoływanie zdjęć: do wyboru guma arabska, kalotypia i tradycyjne).

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Wrocław
Plac Kościuszki 110, Wrocław

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38136)
Shopping (1290)
Bilety (158)
Hotele
lokalne
Wrocław (812)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (812)
Groupon (1124)
Fastdeal (32)
MyDeal (26)
Travelist (4)
Kuptravel (4)
Triverna (2)
Infobuzer (2)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry