Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Ekstremalna jazda samochodem subaru impreza (29,99 zł) lub mitsubishi lancer EVO (od 349,99 zł) z firmą Jazda Subaru

od29,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Jazda kultowym subaru impreza lub mitsubishi lancer EVO po torze o powierzchni 70 tys. m²

Groupon ważny od 08.04.2017 do 30.06.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Od 2017 roku nowa lokalizacja świadczenia usługi (ul. Krzywa). Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji grouponu w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (uwzględniając umiejętności klienta). Przed zakupem grouponu należy zapoznać się z regulaminem organizatora. W opcji 1. jazda przeznaczona dla osób od 10. roku życia (poniżej 18 lat wymagana zgoda rodziców). W przypadku opcji 2. i 3. wymagane jest ukończone 18 lat i posiadanie ważnego prawa jazdy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: marcin@jazdasubaru.pl. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Ekstremalna jazda samochodem:

  • 29,99 zł za 2 okrążenia samochodem subaru impreza (co-drive z instruktorem w kontrolowanych uślizgach),
  • 349,99 zł za 12 okrążeń samochodem subaru impreza wymienne na 8 okrążeń mitsubishi lancer EVO z odprawą z zasad bezpieczeństwa,
  • 369,99 zł za 15 okrążeń samochodem subaru impreza wymienne na 10 okrążeń mitsubishi lancer EVO z odprawą z zasad bezpieczeństwa.

Opcja 1.:

Jazda na fotelu pasażera, instruktor pokonuje 2 okrążenia toru w kontrolowanych uślizgach i przeciążeniach. Dla osób, które ukończyły 10 lat (do 18. roku życia wymagana zgoda rodziców). Wyposażenie zapewnione.

Opcja 2. i 3.:

Uczestnik przechodzi szkolenie teoretyczne z zakresu sportowej jazdy, omówione zostają zasady panujące podczas imprezy, by następnie móc zasiąść za kierownicą auta, pokonując 2-krotnie tor w celu zapoznania się z samochodem oraz torem (trasa jest wytyczona pachołkami). Następnie samodzielnie pokonuje okrążenia na torze w pełni bojowo, ale z zachowaniem pełnej ostrożności podczas jazdy. Na fotelu pasażera cały czas obecny jest instruktor, który służy radą podczas poślizgów, dohamowań czy driftowania. Na zakończenie uczestnik przesiada się na fotel pasażera. Przejażdżka z instruktorem i pokaz pełnych możliwości subaru STI RA, które zostało stworzone do jednego celu – sportowej ekstremalnej jazdy po torze. Wymagane ukończone 18 lat i posiadanie ważnego prawa jazdy.

Liczba okrążeń na torze:

  • 2 okrążenia co-drive subaru impreza – 2 km
  • 12 okrążeń subaru impreza – 12 km lub 8 okrążeń mitsubishi lancer EVO – 8 km
  • 15 okrążeń subaru impreza – 15 km lub 10 okrążeń mitsubishi lancer EVO – 10 km

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Krzywa
Krzywa, Krzywa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38183)
Shopping (395)
Bilety (113)
Hotele
lokalne
Wrocław (866)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (866)
Groupon (1273)
MyDeal (5)
Travelist (5)
Kuptravel (2)
Triverna (2)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry