Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zbuduj Własnego Robota | Warszawa

od49
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:

Wszyscy kochamy klocki LEGO. Można z nich zbudować dosłownie wszystko! Domy, zamki, samochody...a nawet roboty! Teraz masz okazję stworzyć robota, którym będziesz mógł sterować. Usiądź do klocków i przekonaj się jak poradzisz sobie jak genialny wynalazca robotów. Czeka Cię fascynująca przygoda podczas której będziesz miał możliwość poznać tajniki fizyki, mechaniki oraz informatyki. Podczas niesamowitej zabawy nauczysz się nie tylko jak konstruować, lecz także jak zaprogramować swojego robota. Uruchom swoją wyobraźnie i stwórz w pełni funkcjonalne niebywałe maszyny. Przekonaj się na własnej skórze ile świetnej zabawy zabawa czeka na Ciebie!

Zajęcia prowadzone na 3 poziomach zaawansowania:

Poziom 1 – Beginner
Dzieci na warsztatach poznają dokładnie jak działają niezbędne robotom czujniki oraz silniki.
Roboty, które konstruują na warsztatach to np. robot miniSUMO, robot bojowy, robot kroczący.
Dokładnie dowiadują się jak programować roboty, aby były bardziej funkcjonalne.
Pomysły nowych robotów przychodzą w trakcie warsztatów i o nie właśnie rozszerzone są warsztaty.
Poziom 2 – Perfect
Podczas zajęć rozwijane są roboty, które zostały skonstruowane na poprzednich warsztatach.
Zajęcia obejmują naukę programowania w NXT oraz EV3 w oparciu o funkcjonalne algorytmy.
Roboty budowane podczas tych zajęć potrafią mierzyć powierzchnię sali, w której się znajdują, omijać przeszkody i sortować kolorowe klocki.
Poziom 3 – Robo Master
Konstruowanie z LEGO Mindstorms.
Podczas zajęć rozwijane są roboty, które zostały skonstruowane na poprzednich poziomach.
Zajęcia obejmują naukę programowania w NXT, EV3 oraz C w oparciu o funkcjonalne algorytmy.
Nasi instruktorzy pokażą jak należy lutować roboty elektroniczne. Ponadto zajęcia te przygotowują do konkursów robotycznych.

Chcesz znaleźć oryginalny prezent dla dziecka? Nie masz pomysłu na prezent na urodziny, święta lub Dzień Dziecka? Z chęcią Ci pomożemy! Jako eksperci w kwestii podarunków wiemy, że istnieje idealny upominek na każdą okazję - przeżycie. To niebanalny prezent, który uszczęśliwia oraz pozostawia miłe wspomnienia. Zbuduj Własnego Robota to bezpieczna i radosna zabawa dla każdego! Szukasz czegoś innego? Zobacz nasz katalog marzeń i zobacz, jakie cudowne prezenty mamy dla Ciebie i Twoich bliskich.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28096)
Shopping (1361)
Bilety (118)
Hotele
lokalne
Warszawa (2406)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2406)
Groupon (3501)
MyDeal (189)
Infobuzer (100)
Fastdeal (98)
Travelist (8)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry