Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zakup i montaż instalacji gazowej: pełna usługa (1799 zł) lub groupon wart 500 zł i więcej opcji w Instalacje LPG

2400 złod1799
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 25%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Instalacja gazowa: obniżenie kosztów eksploatacji samochodu
  • Dodatkowo przegląd po przejechaniu 1 tys. km (sprawdzenie i regulacja)

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W opcji 2. groupon uprawnia do zniżki na instalację o wartości min. 2600 zł. Opcja 3. uprawnia do do zniżki na montaż instalacji VIALLE w samochodzie objętym listą producenta instalacji.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 505 340 123. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Przed zakupem należy skontaktować się, w celu ustalenia najkorzystniejszego zestawu instalacyjnego.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zadbaj o swój portfel, obniżając koszty eksploatacji i zmniejszając wydatki na paliwo. Zdecyduj się na zakup i montaż instalacji gazowej w serwisie Instalacje LPG.

Oferta
Zakupi i montaż instalacji gazowej z przeglądem po przejechaniu 1000 km w 1 z 3 opcji:

1) 1799 zł zamiast 2400 zł za pełną usługę,
2) 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł,
3) 239 zł za groupon zniżkowy wart 1500 zł za instalację gazową LPdi z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Wystarczy porównać na stacjach ceny benzyny i gazu, by uznać, że instalacja gazowa w samochodzie pozwala obniżyć koszty eksploatacyjne i wydatki na paliwo. Fachowcy z serwisu wiedzą jak zadbać o auto – zamontują wtryskiwacze, jednostopniowy filtr LPG w fazie lotnej, reduktor Alaska, filtr fazy ciekłej LPG, zawór odcinający, sterownik, centralkę sterującą w kabinie kierowcy, zbiornik gazu o wymiarach 550x180 z wielozaworem, wlew oraz wszystkie niezbędne rury, przewody, obejmy. W ramach usługi serwisanci kalibrują system oraz po przejechaniu 1000 km sprawdzają czy instalacja działa poprawnie. Warto również wspomnieć, że sekwencja emituje mniej szkodliwych tlenków w wartości spalania niż benzyna, co czyni ją dużo bardziej ekologicznym źródłem energii.

LPdi natomiast, to zaawansowany technologicznie system do zasilania pojazdów gazem LPG w fazie płynnej. Opracowany został specjalnie dla silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa, stosowanych przez większość producentów samochodów, takich jak Audi, VW, Skoda czy Seat. Dzięki temu praca silnika kontrolowana jest przez chłodzące się wtryskiwacze i od momentu uruchomienia samochodu działa on wyłącznie na gazie, co znacznie redukuje wydatki na paliwo a ponadto chroni środowisko.

Instalacje LPG
Fachowcy z serwisu samochodowego wykonują różnorodne usługi mające na celu zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Oprócz przeglądów samochodowych i serwisu klimatyzacji w ofercie znajduje się również diagnostyka komputerowa, wykonywana za pomocą nowoczesnego sprzętu firmy Texa. Ich doświadczenie w branży motoryzacyjnej poświadczają certyfikaty. Dla wygody klientów serwisowane samochody zostają odbierane i dowożone w dowolne miejsce.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa Ursus
al. Jerozolimskie 232a, Warszawa Ursus, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21451)
Shopping (854)
Bilety (130)
Hotele
lokalne
Warszawa (2255)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2255)
Groupon (3494)
MyDeal (197)
Infobuzer (56)
Fastdeal (27)
Travelist (6)
Triverna (2)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry