Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zajęcia taneczne dla dorosłych: 8 wejść za 99,99 zł i więcej w Akademii Tańca i Teatru im. Isadory Duncan (do -56%)

220 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 55%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zajęcia taneczne dla dorosłych: w ofercie szkoły m.in. taniec brzucha, rock&roll, burlesque, twerk i więcej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów Akademii. Oferta nie obejmuje zajęć pole dance.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wniesienie jednorazowej opłaty w wysokości 50 zł zapisie. Opłata jest jednorazowa i bezzwrotna.  50% rabatu na wybrany kurs lub warsztaty taneczne organizowane przez Akademię. Akademia nie odpowiada za kontuzje uczestników zajęć.
Konieczna rezerwacja tel. 503 015 681 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

karnet na zajęcia taneczne dla dorosłych

  • 99,99 zł zamiast 220 zł za 8 wejść na dowolne zajęcia,
  • 199,99 zł zamiast 440 zł za 16 wejść na dowolne zajęcia,
  • 289,99 zł zamiast 660 zł za 24 wejścia na dowolne zajęcia.

Grafik zajęć dostępny jest tutaj w zakładce „Grafik zajęć”.

Akademia Tańca i Teatru im. Isadory Duncan

„Prawdziwy taniec jest objawieniem energii świata poprzez medium ludzkiego ciała. Każdy człowiek, wszyscy ludzie powinni tańczyć” – taka idea przyświecała Isadorze Duncan, patronce warszawskiej akademii. Stąd instruktorzy szkoły oferują rozmaite zajęcia taneczne dla osób o różnych charakterach i sposobie ekspresji. Kursanci mają do wyboru gorące tańce latynoamerykańskie i orientalne, takie jak cuban dance, salsa, samba brasil i belly dance, nowoczesne style, m.in. dancehall, breakdance i hip-hop, jak również taneczną klasykę, czyli balet i jazz. Przez taniec mogą wyrazić siebie tak dorośli, jak i dzieci – zajęcia dla najmłodszych obejmują grupy już od 3. roku życia.

Wszyscy mają okazję ćwiczyć w akademii pod okiem utytułowanych tancerzy, którzy wygrywają turnieje zawodowe i prezentują swoje umiejętności w produkcjach teatralnych, telewizyjnych czy pokazach mody. Część instruktorów pogłębiało swoją wiedzę taneczną za granicą.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa (Mokotów)
ul. Wałbrzyska 11/218, Warszawa (Mokotów), MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21560)
Shopping (814)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Warszawa (2248)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2248)
Groupon (3500)
MyDeal (205)
Infobuzer (43)
Fastdeal (14)
Travelist (7)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry