Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zabieg bezinwazyjnej ginekologii estetycznej wraz konsultacją: laserowa rewitalizacja (zwężenie) pochwy albo laserowe leczenie nietrzymania moczu w Premium Medical. W pełni bezpieczne zabiegi przy użyciu lasera MonaLisa Touch! Kupony ważne do 30 czerwca 2017 r.!

2000 złod1399
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 30%
..............................................................................................
0 kupionych
..............................................................................................
Oferta z MyDeal
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
1399 zł zamiast 2000 zł za nieinwazyjny zabieg ginekologii estetycznej wraz z konsultacją w Premium Medical
 • Zabiegi do wyboru:- laserowa rewitalizacja (zwężenie) pochwy - laserowe leczenie nietrzymania moczu
 • Całkowicie bezpieczne zabiegi przy użyciu najnowocześniejszego lasera MonaLisa Touch®
 • Pełna dyskrecja i komfort
 • Premium Medical: nowoczesna klinika oferująca wsparcie i opiekę cenionych specjalistów z zakresu: ginekologii (w tym także onkologicznej i estetycznej), diagnostyki prenatalnej, kardiologii, endokrynologii, ultrasonografii, ortopedii i urologii
 • Kupony ważne do 30 czerwca 2017 r.
  Warunki:
  Oferta limitowana
 • Ważność kuponu:od dnia zakupu do 30.06.17
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę kuponów
 • Konieczna rezerwacja telefoniczna z podaniem numeru z kuponu
 • W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada
 • Godziny otwarcia: od 7:00 do ostatniego zapisanego pacjenta
 • Często godziny otwarcia przedstawiają się następująco:- poniedziałek 7:00-21:00- wtorek 7:00-21:00- środa 7:00-21:00- czwartek 7:00-20:00- piątek 7:00-20:00
 • Punkt pobrań krwi czynny od 7:00 do 11:00
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • Zawierasz umowę z: WIELGOŚ AND PARTNERS SP. Z O.O., ul. Floriańska 6/9, 03-707 Warszawa, NIP: 1132869445, REGON: 146862659

  Zadbaj o sprawy kobiece - sprawnie i bezpiecznie wyeliminuj wstydliwe przypadłości! Odwiedź Premium Medical, gdzie za wybrany, nieinwazyjny zabieg ginekologii estetycznej wraz z konsultacją zapłacisz jedynie 1399 zł zamiast 2000 zł!

  Zabiegi do wyboru:- laserowa rewitalizacja (zwężenie) pochwy- laserowe leczenie nietrzymania moczu

  MonaLisa Touch®Oba zabiegi odbywają się z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie lasera MonaLisa Touch®. Jest to laser CO2 skonstruowany z myślą o przeprowadzaniu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Urządzenie emituje specjalny rodzaj krótkich impulsów o zmiennej mocy szczytowej (impuls DEKA w technologii Pulse Shape Design). Stymulują one termicznie błonę śluzową pochwy, aktywując fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. W efekcie prowadzi to do powstawania nowych włókien i naczyń krwionośnych.

  Rewitalizacja pochwyZabieg laserowy umożliwia szybki proces powrotu odpowiednich właściwości ścian pochwy - zarówno w aspekcie odpowiedniej redukcji rozluźnienia, jak i zwiększenia satysfakcji ze stosunków płciowych. Polega on na 10-15-minutowej ekspozycji ścian pochwy na działanie impulsów laserowych. Energia lasera jest dopasowana do indywidualnej charakterystyki błony śluzowej i grubości ścian pochwy danej pacjentki. Zabieg jest bezbolesny.

  Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczuPodczas zabiegu określony typ impulsów lasera stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu w obszarze powięzi łonowo-cewkowej, znajdującej się pomiędzy przednią ścianą pochwy, a cewką moczową. Struktura ta najczęściej ulega destrukcji w czasie porodów drogami natury, a jej dysfunkcja prowadzi do pojawienia się objawów wysiłkowego nietrzymania moczu. Wpływ energii lasera powoduje odtwarzanie się struktur kolagenowych powięzi łonowo-cewkowej - w efekcie daje to poprawę warunków prawidłowego trzymania moczu. Zabieg polega na ekspozycji ścian pochwy na działanie impulsów laserowych - trwa to 10-15 minut. W obrębie przedniej ściany pochwy ekspozycja jest dłuższa. Ma to na celu dodatkowe pobudzenie wytwarzania nowych włókien kolagenu w obrębie powięzi łonowo-cewkowej. Skuteczność lasera MonaLisa Touch® w leczeniu różnych postaci nietrzymania moczu u kobiet jest potwierdzona doniesieniami klinicznymi.

  Więcej dowiesz się TUTAJ.

  Klinika Premium MedicalPremium Medical to miejsce, w którym na pierwszym miejscu stawia się profesjonalne podejście do zdrowia. Nowoczesna klinika skupia w swoich szeregach powszechnie cenionych specjalistów z ogromnym doświadczeniem z zakresu: ginekologii (w tym także onkologicznej i estetycznej), diagnostyki prenatalnej, kardiologii, endokrynologii, ultrasonografii, ortopedii i urologii. To pionierzy w opiece zdrowotnej, wykazujący holistyczne podejście do pacjenta. Premium Medical to nie tylko skuteczne leczenie, to także doskonale rozwinięta diagnostyka bazująca na autorskich programach badań profilaktycznych. Aby móc w pełni  kontrolować stan zdrowia pacjentów i przeprowadzać skuteczne leczenie, zespół specjalistów Premium Medical korzysta z najwyższej jakości sprzętu medycznego.

  Kliknij Kup Teraz - zapomnij o uciążliwych, wstydliwych przypadłościach, wyeliminuj je w Premium Medical!


  .............................................................................................................................................................................
  Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
  Inne oferty:
  Wybierz kategorię
  główne
  Travel (21588)
  Shopping (754)
  Bilety (136)
  Hotele
  lokalne
  Warszawa (2251)
  ▼ Pokaż całe menu ▼
  Źródła
  Wszystkie (2251)
  Groupon (3499)
  MyDeal (214)
  Infobuzer (43)
  Fastdeal (9)
  Travelist (7)
  Triverna (6)

  Polub nas na Facebooku:

  Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

  To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

  Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

   

  © 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

  Do góry