Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wyprawa na Quadach

od399
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:

Daj się porwać przygodzie! Wyprawa na Quadach to pełna emocji wycieczka na wszędołazie, z elementami przepraw i nawigacji. Takich maszyn na co dzień używają ratownicy górscy oraz wojskowi działający w górzystym terenie. Spróbuj swoich sił na trudnych, specjalnie dobranych trasach lub zacznij zabawę na łatwiejszych terenach. 3 godziny za kierownicą pojazdu, przemieszczając się po mokrych, zarośniętych bezdrożach, to nie lada wyzwanie! Sprawdź się na terenie off-road. Wyprawa to doskonała okazja, aby pokonać swoje słabości i zyskać bezcenne wspomnienia. Quad, trasy i całą masa dobrej zabawy czekają na Ciebie! Przygotuj się na prawdziwą adrenalinę.

 

Prezent obejmuje:

  • Sprzęt niezbędny do realizacji przeżycia,
  • 3 godziny jazdy na quadzie,
  • Opiekę doświadczoneg Instruktora.
 

Wyprawa na Quadach to świetny pomysł prezent dla osób poszukujących nietypowych doświadczeń i mocnych wrażeń. Profesjonalny instruktor czuwa nad bezpieczeństwem uczestników, udzielając instrukcji teoretycznej przed rozpoczęciem wyprawy, jak i porad praktycznych podczas przepraw. Podaruj bliskiej Ci osobie niepowtarzalny prezent, który pozostanie na długo w pamięci. Panie są mile widziane, to również doskonały prezent dla Niej!


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37533)
Shopping (387)
Bilety (119)
Hotele
lokalne
Warszawa (2268)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2268)
Groupon (3190)
MyDeal (176)
Travelist (10)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry