Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wymiana opon na felgach stalowych lub aluminiowych do 17 cali od 49,99 zł w Tyre Machine (do -57%)

110 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 55%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Usługa wpłynie na poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy pozwalając cieszyć się tysiącami bezpiecznie przejechanych kilometrów

Groupon ważny do 31.12.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy tylko samochodów osobowych. 
Dodatkowe informacje: pod numerem tel. 733 131 616. Nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Groupon można realizować przez 24  godz, przez 7 dni w tygodniu.  Dodatkowa opłata do felg aluminiowych 18- 20 cali: 50 zł, powyżej 20 cali od 60 zł wzwyż. Oferta nie obejmuje opon typu runonflat, kół z czujnikami i felg bezprzelotowych. Dopłata do opon runonflat wynosi 10 zł od opony i 10 zł przy czujnikach w kołach za 1 koło. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

wymiana opon na felgach stalowych lub aluminiowych w rozmiarze do 17 cali

  • 49,99 zł zamiast 110 zł za wymianę opon w 1 samochodzie
  • 89,99 zł zamiast 210 zł za wymianę opon w 1 samochodzie z opcją przechowania opon
  • 99,99 zł zamiast 220 zł za wymianę opon w 2 samochodach

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Tyre Machine
ul. Morcinka 32, Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (39694)
Shopping (1246)
Bilety (186)
Hotele
lokalne
Warszawa (2627)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2627)
Groupon (1865)
MyDeal (215)
Infobuzer (140)
Fastdeal (76)
Travelist (12)
Triverna (5)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry