Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wymiana opon na felgach aluminiowych lub stalowych z wyważeniem kół od 49,99 zł w Gumseb (do -52%)

100 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Wymiana opon na felgach aluminiowych lub stalowych do 17 cali
  • Wyważenie kół: stabilna jazda, zmniejszenie przedwczesnego zużytkowania części samochodu, wyższy komfort jazdy
  • Lokalizacja: Mokotów

Ważność: groupon ważny przez 3 miesięce od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Felga aluminiowa w przypadku ciężarków klejonych - dopłata 5 zł od koła. W przypadku aut dostawczych i busów dopłata40 zł, SUV i terenowe - dopłata od 20 zł, do opon o profilu poniżej 50 mm oraz opon z czujnikami ciśnienia - dopłata 5 zł od 1 koła.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 530 320 000. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zbyt zażyłe relacje czasem nie są udane, ale bliskość opon i drogi jest niezbędna dla bezpiecznej jazdy. Udaj się zatem z dzisiejszym grouponem do Gumseb, aby nikt nie przyczepił się do stanu ogumienia w Twoim aucie.

Oferta
Wymiana opon na felgach aluminiowych lub stalowych do 17 cali oraz wyważenie kół w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 100 zł za usługi dla 1 samochodu,
2) 99 zł zamiast 200 zł za usługi dla 2 samochodów,
3) 239 zł zamiast 500 zł za usługi dla 5 samochodów.

Gumseb
Mobilny serwis wulkanizacyjny powstał z myślą o wszystkich, którzy cenią czas, profesjonalizm i wygodę. Gumseb świadczy bowiem usługi wulkanizacyjne na terenie Warszawy i okolic zarówno w serwisie stacjonarnym, jak i mobilnie – wyposażony w niezbędne maszyny, narzędzia i urządzenia pojazd, pozwala na sprawne dokonanie wszelkich napraw w najdogodniejszym dla klienta miejscu. Warto dodać, że kontakt z serwisem możliwy jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
Bartycka 116, Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (15121)
Shopping (729)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Warszawa (2264)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2264)
Groupon (3502)
MyDeal (210)
Infobuzer (56)
Fastdeal (21)
Triverna (6)
Travelist (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry