Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybrany zabieg ozonowy od 29,99 zł w Centrum Ozonoterapii

od29,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg ozonowy np.: oczyszcza krew, dotlenia tkanki, oczyszcza naczynia krwionośne ze złogów cholesterolu, usuwa z organizmu metale ciężkie

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: do każdego zabiegu oferowany jest masaż leczniczy w cenie 40 zł oraz położenie na twarz lub ciało zaawansowanych kosmetyków kolagenowych w cenie 40 zł lub też zakup suplementów kolagenowych jako uzupełnienie zabiegu. Godziny otwarcia: pon-pt 8-20. Dojazd autobusami: 401 187 189 517, a także SKM i PKP do stacji Warszawa Włochy (5 min. spacerem), w pobliżu biegnie obwodnica południowa oraz węzeł Łopuszańska dla pacjentów zmotoryzowanych.
Możliwy kontakt tel. 603 155 083.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. 
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 29,99 zł za zabieg ozonowy
  • 49,99 zł za 2 zabiegi ozonowe
  • 69,99 zł za 3 zabiegi ozonowe

Zabiegi ozonowe do wyboru:

zabieg ozonowy - kroplówka dożylna zabieg ozonowy - rękaw lub but ozonowy na 1 kończynę zabieg ozonowy - koktajl ozonowy do wypicia zabieg ozonowy - podanie doodbytnicze.

Uwaga: do zabiegu dożylnego niezbędna jest kwalifikacja lekarza ozonoterapeuty.

Zabieg ozonowy oczyszcza krew i poprawia jej płynność, dotlenia tkanki, oczyszcza naczynia krwionośne ze złogów cholesterolu, usuwa z organizmu metale ciężkie i więcej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Centrum Ozonoterapii
Bolesława Chrobrego 23/8, Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (33191)
Shopping (413)
Bilety (142)
Hotele
lokalne
Warszawa (2589)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2589)
Groupon (4011)
MyDeal (196)
Travelist (9)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry