Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Weekendowe szkolenie z komandosami elitarnej jednostki GROM za 699 zł z GROM Group (zamiast 1550 zł)

1550 złod699
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 55%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Przygoda na całe życie: strzelanie, szkolenie wysokościowo-wspinaczkowe, taktyka, konwojowanie i więcej pod okiem komandosów GROM

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przyjazd do „Ośrodka Szkolenia Poligonowego GROM GROUP w Czerwonym Borze k. Łomży w piątek do godz. 17 – we własnym zakresie.
Konieczna rezerwacja tel. 22 760 85 68, 514 717 071, 504 189 199 w celu ustalenia terminu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkolenie z komandosami GROM na poligonie w Czerwonym Borze.

Oferta

 • 699 zł zamiast 1550 zł za weekendowe szkolenie z komandosami elitarnej jednostki GROM.

W skład szkolenia wchodzi:

 • GROM shooting training: strzelanie z pistoletu maszynowego MP-5 (20 szt. amunicji w cenie, możliwość dokupienia dodatkowej amunicji - 2 zł/szt.) i strzelby gładkolufowej (5 szt. w cenie, możliwość dokupienia - 4 zł/szt.)
 • szkolenie wysokościowe -wspinaczkowe
 • czarna taktyka (CQB)
 • zielona taktyka
 • konwojowanie
 • GROM Combatives
 • taktyka interwencji
 • techniczne pokonywanie najdłuższego w Polsce toru przeszkód
 • ognisko: spotkanie z bohaterami książki „Tajne akcje snajperów GROM” – każdy uczestnik szkolenia otrzyma książkę z autografami głównych bohaterów
 • całodniowe wyżywienie (3 posiłki) z wybornego cateringu
 • zakwaterowanie (2 noce) w pokojach 2-osobowych z łazienkami (świeżo wyremontowany obiekt)
 • zakończenie szkolenia w niedzielę po obiedzie

Grom Group

Założycielami GROM Group są byli komandosi z elitarnej jednostki GROM, którzy brali udział w operacjach specjalnych i w praktyce sprawdzali skuteczność swoich umiejętności. Wielokrotnie uczestniczyli w kursach dotyczących działań specjalnych i antyterrorystycznych w różnych krajach zachodnich. Instruktorzy posiadają doświadczenie, umiejętności oraz uprawnienia pozwalające na profesjonalne i bezpieczne przekazanie posiadanej wiedzy. 

Proponowane przez GROM Group szkolenia obejmują swoim zakresem wiedzę z postępowania w sytuacjach kryzysowych, działań specjalnych i antyterrorystycznych, bezpieczeństwa osobistego oraz instytucji: Mają na celu podnoszenie tychże kompetencji i umiejętności uczestników. Oferta skierowana jest zarówno do firm oraz formacji mundurowych, jak i osób prywatnych. 

Szkolenia specjalne, w tym strzeleckie zaawansowane, organizowane są w specjalnie do tego przygotowanym ośrodku szkoleniowym w Czerwonym Borze koło Łomży (również w Warszawie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu). Na 8,5 ha powierzchni leśnej znajduje się m.in. zbiornik wodny o pow. 0,5 ha, tor do jazdy samochodami terenowymi i quadami, pole paintballowe, najdłuższy w Polsce tor przeszkód (na którym odbywają się zawody GROM Challenge), wieża wspinaczkowa, tor taktyczny oraz strzelnica do strzelania z broni palnej (od 0 do 100 m). 

Na poligonie organizowane są również eventy militarne. Ponadto instruktorzy GROM Group prowadzą cykliczne zajęcia z samoobrony GROM Combatives.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
poligon
Poligon w Czerwonym Borze, Czerwony Bór k.Łomży, PODLASKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19619)
Shopping (786)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Warszawa (2247)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2247)
Groupon (3504)
MyDeal (205)
Infobuzer (39)
Fastdeal (15)
Travelist (7)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry