Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Uśmiech w zdrowszym wydaniu: profesjonalna higienizacja z przeglądem stomatologicznym w renomowanym gabinecie stomatologicznym Stomapol. W cenie: przegląd, skaling, polerowanie, piaskowanie, fluoryzacja (opcjonalnie)

160 złod79
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 51%
..............................................................................................
23 kupionych
..............................................................................................
Oferta z MyDeal
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
Pakiety zabiegów w gabinecie stomatologicznym Stomapol, 3 opcje
 • Opcja 1: 79 zł zamiast 160 zł za skaling i polerowanie dla 1 osoby
 • Opcja 2: 115 zł zamiast 440 zł za przegląd, skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzację (lakierowanie) dla 1 osoby
 • Opcja 3: 209 zł za 880 zł za pakiet z opcji 2. dla 2 osób (po jednym pakiecie dla każdej z osób)
 • Skaling: usuwanie kamienia nazębnego falami o wysokiej częstotliwości
 • Polerowanie: dopełnienie skalingu - zastosowanie specjalnej szczoteczki wprowadzonej w ruch wysokoobrotowy i specjalnej pasty polerskiej
 • Piaskowanie: likwidacja osadów nazębnych przy użyciu piasku dentystycznego
 • Fluoryzacja: lakierowanie zębów specjalną substancją fluorkową wzmacniającą szkliwo
 • Stomapol: certyfikowany gabinet prowadzący leczenie wg zaleceń WCMID - specjalizuje się w kompleksowym leczeniu stomatologiczno-protetycznym oraz wysokospecjalistycznych zabiegach z dziedziny stomatologii estetycznej i protetyki stomatologicznej
 • Gabinet założony przez doświadczonego lekarza stomatologa - prowadzi on szeroką działalność edukacyjną  w kraju i za granicą, jest autorem wielu publikacji naukowych
 • Świetne opinie pacjentów - zerknij do zakładki "Opinie"
  Warunki:
  Oferta limitowana
 • Ważność kuponu:od dnia zakupu do 28.02.17- w tym czasie należy umówić wizytę
 • 1 osoba może kupić maks. 2 kupony, a wykorzystać tylko 1 kupon
 • Konieczna rezerwacja telefoniczna lub e-mailowa z podaniem numeru kuponu
 • W wypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24 godz. wyprzedzeniem kupon przepada
 • Godziny otwarcia: - pon.-pt. 9-19 - sob. 9-13
 • Możliwość łączenia zabiegów
 • Dodatkowo 20% zniżki na wypełnienie ubytków materiałem Renamel
 • Możliwość skorzystania z innych usług, rabat do ustalenia bezpośrednio w gabinecie
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • Zawierasz umowę z: STOMAPOL Polanowski Krzysztof, ul. Lipowa 58i, 05-140 Borowa Góra, NIP: 538-130-70-79, REGON: 030949376

  Cieniem na pięknym, zdrowym uśmiechu kładą się kamień nazębny, osady i przebarwienia. Uratuj zdrowie zębów i zadbaj o ich wygląd - usuń mankamenty w renomowanym gabinecie stomatologicznym Stomapol!

  Masz 3 opcje do wyboru:1) 79 zł zamiast 160 zł za skaling i polerowanie dla 1 osoby2) 115 zł zamiast 440 zł za przegląd, skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzację (lakierowanie) dla 1 osoby3) 209 zł za 880 zł za pakiet z opcji 2. dla 2 osób (po jednym pakiecie dla każdej z osób)

  Kompleksowa pielęgnacjaProces pozbycia się kamienia zostanie przeprowadzony przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu ultradźwiękowego. Skaling polega na rozbiciu kamienia nazębnego falami o wysokiej częstotliwości. Ta metoda jest jedną z najskuteczniejszych, a przy tym jest w 100% bezpieczna dla szkliwa zębów. Twoje zęby zostaną poddane także piaskowaniu (w opcji 2. i 3.) specjalistyczną, naturalną krzemionką. Dzięki temu powierzchnia zębów będzie gładsza, a osady nie będą do niej przylegać. Doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji uzębienia będzie polerowanie. Polega ono na oczyszczeniu powierzchni zębów z osadów, przebarwień, nalotów, a także miękkich złogów przy użyciu szczoteczki wprowadzonej w ruch wysokoobrotowy i specjalnej pasty polerskiej o odpowiednio dopasowanej do potrzeb ziarnistości.

  Czeka Cię jeszcze dodatkowo fluoryzacja (dot. opcji 2. i 3.) - dzięki niej zęby zostaną dodatkowo zabezpieczone.

  Pamiętaj, w cenie jest także przegląd dentystyczny - dzięki niemu uzyskasz szczegółowe informacje o stanie zdrowia Twoich zębów.

  Możesz wyleczyć je na miejscu - z kuponem MyDeal przysługuje Ci wiele rabatów na inne usługi stomatologiczne.

  Stomapol - najlepsi z najlepszychGabinet prowadzi leczenie wg zaleceń WCMID (The Word Congress of Minimal Invasive Dentistry). Jest to niezależna międzynarodowa organizacja skupiająca najlepszych specjalistów z całego świata. Stomapol oraz WCMID promują najlepsze techniki i materiały tak znanych marek, jak Carifree czy Renamel.

  Stomapol specjalizuje się w kompleksowym leczeniu stomatologiczno-protetycznym oraz wysokospecjalistycznych zabiegach z dziedziny stomatologii estetycznej i protetyki stomatologicznej. Ponadto pomaga w walce z bezdechem sennym, bruksizmem i zespołem chorobowych stawów skroniowo-żuchwowych TMJ.

  Gabinet prowadzi szereg konsultacji oraz zabiegów z udziałem wielu specjalistów z kraju i z zagranicy. Od wielu lat współpracuje m.in. z kliniką ALL Denture/dental clinic Denver USA w zakresie protetyki i implantologii, a także z centrami badawczymi rozwijającymi nowe technologie firm Myerson, Lang Dental, Cosmedent. Stomapol założył lekarz stomatolog Krzysztof Polanowski - autor ponad 50 publikacji naukowych, prelegent na wykładach i szkoleniach specjalistycznych, aktywny członek grupy "Editorial Science Board" (międzynarodowego magazynu stomatologicznego Dentaltown USA).

  Więcej dowiesz się TUTAJ.

  Kliknij Kup Teraz - powierz pielęgnację uśmiechu wysokiej klasy specjalistom!

  Galeria zdjęć:


  .............................................................................................................................................................................
  Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
  Inne oferty:
  Wybierz kategorię
  główne
  Travel (29056)
  Shopping (1357)
  Bilety (118)
  Hotele
  lokalne
  Warszawa (2406)
  ▼ Pokaż całe menu ▼
  Źródła
  Wszystkie (2406)
  Groupon (3501)
  MyDeal (189)
  Infobuzer (102)
  Fastdeal (97)
  Travelist (8)
  Triverna (6)

  Polub nas na Facebooku:

  Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

  To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

  Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

   

  © 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

  Do góry