Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

USG piersi wraz z konsultacją lekarza specjalisty w zakresie chorób piersi.

270 złod130
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 52%
..............................................................................................
24 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Aby zadbać o swoje zdrowie skorzystaj z dzisiejszej oferty Infobuzer.pl i kup kupon na badanie USG piersi! Pamiętaj! Szybsze wykrycie choroby i dolegliwości to większa szansa na ich wyleczenie! Nie czekaj aż choroba się rozwinie - postaw na profilaktykę! Badanie USG piersi w Specjalistycznej Przychodni Wilmed Natychmiastowa konsultacja z lekarzem specjalizującym się w leczeniu chorób piersi. Badanie wykonywane przez lekarza specjalistę! USG to nieinwazyjne badanie diagnostyczne, które pozwala ocenić stan narządów wewnętrznych oraz tkanek miękkich stosowane zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Badany narząd, dzięki specjalnej głowicy, wyświetla się na ekranie, co ułatwia dokonanie precyzyjnej oceny przez lekarza. Badanie jest bezbolesne i pozwala na szybkie wykrycie wszelkich nieprawidłowości organizmu, w tym również nowotworów. W przychodni WILMED badania USG wykonywane są nowoczesnym ultrasonografem Voluson 730 PRO dzięki technologii obrazowania 4D, jest jednym z najdokładniejszych narzędzi diagnostycznych wykorzystywanych do wszelkiego rodzaju badań ultrasonograficznych. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed działa od 1992 roku. Oferuje pełen zakres usług ambulatoryjnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych, a także wykonuje zabiegi operacyjne w systemie chirurgii jednodniowej. Więcej informacji znajdziesz http://wilmed.pl/ Kliknij Kup Teraz, umów się nawizytę izadbaj o swoje zdrowie!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed ul. Lentza 35 Warszawa, Wilanów www.wilmed.pl

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28691)
Shopping (1444)
Bilety (125)
Hotele
lokalne
Warszawa (2383)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2383)
Groupon (3380)
MyDeal (208)
Infobuzer (135)
Fastdeal (87)
Travelist (10)
Triverna (8)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry