Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Tenis ziemny: 1 lekcja nauki gry za 35,99 zł z trenerem Kubą Karbownikiem i więcej opcji (do -59%)

80 złod35,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 55%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Tenis poprawia kondycję i refleks, wzmacnia mięśnie, modeluje ciało i zwiększa wydolność organizmu

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Informacje: tel. 793 465 556. Godz. otwarcia: pon.-niedz. 8-20. Wynajęcie kortu dodatkowo płatne. Dzieci od 5. roku życia pod opieka rodziców. 
W celu sprawdzenia dostępnych terminów i umówienia lekcji należy skontaktować się tel. 793 465 556 lub poprzez profil na stronie Facebook: Kuba Karbownik - Trener Tenisa.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

Nauka gry w tenisa ziemnego (1 lekcja = 60 min):

  • 35,99 zł zamiast 80 zł za 1 lekcję,
  • 69,99 zł zamiast 160 zł za 2 lekcje,
  • 99,99 zł zamiast 240 zł za 3 lekcje,
  • 165,99 zł zamiast 400 zł za 5 lekcji,
  • 329,99 zł zamiast 800 zł za 10 lekcji.

Trener posiada m.in. Certyfikat kompetencji zawodowych Akademii Trenerów Tenisa za kurs Instruktorów nauczania początkowego.

Tenis to sprawdzony sposób na dobrą kondycję. Dzieje się tak za sprawą dynamicznego charakteru rozgrywki, która pozwala na skuteczne pozbycie się zbędnych kilogramów. Ponadto gwarantuje przy tym solidną dawkę emocji i endorfin, wyrabia siłę, refleks i poprawia ogólną wydolność organizmu.

Kuba Karbownik - trener tenisa

Tenis nie bez powodu nazywany jest szlachetnym sportem. Oprócz wielu zalet związanych z kondycją fizyczną gra na korcie przysparza również mnóstwo frajdy, zwłaszcza w młodym wieku. Dziecięcy zapał i energię warto zatem spożytkować na naukę gry w tenisa.

Na prowadzone przez trenera Kubę Karbownika zajęcia mogą uczęszczać dzieci nawet poniżej 5. roku życia. Nauka odbywa się w grupach, dzięki czemu poznawaniu technik forehandu i backhandu towarzyszyć będzie dobra zabawa.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Zawiślańska 27, 03-068 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (95090)
Shopping (73)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Warszawa (3044)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (3044)
Groupon (3367)
Travelist (12)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry