Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie strzeleckie z użyciem Glocka 17, karabin MP-5, z komandosami elitarnej jednostki Grom od 99,99 zł w Grom Group

150 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 33%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Strzelanie pod okiem komandosów GROM - zajęcia dla osób zaczynających przygodę ze strzelaniem i strzelców zaawansowanych

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać 1 groupon. Oferta dla osób pełnoletnich. Konieczność skontaktowania się z Grom Group w ciągu 2 tygodni od zakupu kuponu i umówienia terminu szkolenia.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 22 760 85 68 lub 514 717 071 lub 504 189 199. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 99,99 zł zamiast 150 zł za godzinne szkolenie: teoria + strzelanie (10 szt. amunicji, Glock 17 - 9 mm)
  • 299 zł zamiast 450 zł Grom Shooting: szkolenie pełne podstawowe/basic level (120 szt. amunicji, Glock 17 i pistolet maszynowy PM-98),
  • 399 zł zamiast 600 zł Grom Shooting: szkolenie pełne rozszerzone/advance level 1/ (150 szt. amunicji, Glock 17 i pistolet maszynowy MP-5).

Dodatkowe informacje:

  • szkolenie z opcji 1. odbywa się w grupach 10-osobowych
  • w opcji 2. szkolenie całodniowe w grupach min. 6-osobowych
  • w opcji 3. szkolenie całodniowe w grupach min. 5-osobowych

W ramach szkolenia z opcji 1. uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zasadami strzelania bojowego AT stosowanego w Formacji GROM, w tym m.in. bezpiecznym posługiwaniem się bronią palną, zasadami przyjmowania postaw, zasadami obsługi broni, podstawami strzelania bojowego i prowadzenia celnego ognia. Szkolenie jest przeznaczone dla osób o małym doświadczeniu w posługiwaniu się bronią palną. W ramach szkolenia z opcji 2. uczestnicy biorą udział w szkoleniu trwającym około 6 godzin, obejmującym naukę wszystkich elementów związanych z bezpiecznym i celnym prowadzeniem ognia. Ukończenie tego szkolenia umożliwi wzięcie udziału w szkoleniu zaawansowanym strzelania bojowego – advance level 1, w którym dochodzą elementy strzelania w ruchu oraz elementy taktycznego użycia broni oraz techniki usuwania dysfunkcji jednostki. Dodatkowo w trakcie zajęć opcji 2 i 3 odbywa się zapoznanie uczestników z obsługą broni maszynowej i strzelanie z pistoletów Glauberyt lub MP5. Na każdego uczestnika przewidziane jest 120 lub 150 szt. amunicji. W przypadku wyboru opcji 1. istnieje możliwość dokupienia amunicji na strzelnicy – cena za 1 szt. wynosi 1,5 zł. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność opiekuna oraz dowód tożsamości).

Grom Group

Założycielami GROM Group są byli komandosi z elitarnej jednostki GROM, którzy brali udział w operacjach specjalnych i w praktyce sprawdzali skuteczność swoich umiejętności. Wielokrotnie uczestniczyli w kursach i szkoleniach dotyczących działań specjalnych i antyterrorystycznych w różnych krajach zachodnich. Instruktorami są osoby posiadające doświadczenie, umiejętności oraz uprawnienia pozwalające na profesjonalne i bezpieczne przekazanie posiadanej wiedzy.

Proponowane przez GROM Group szkolenia obejmują swoim zakresem wiedzę z postępowania w sytuacjach kryzysowych, działań specjalnych i antyterrorystycznych, bezpieczeństwa osobistego oraz instytucji i mają na celu podnoszenie kompetencji i umiejętności uczestników w tym zakresie. Oferta skierowana jest zarówno do firm i formacji mundurowych, jak i osób prywatnych. Szkolenia specjalne, w tym szkolenia strzeleckie zaawansowane organizowane są w specjalnie do tego przygotowanym ośrodku szkoleniowym w Czerwonym Borze koło Łomży (również w Warszawie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu). Na 8,5 ha powierzchni leśnej znajduje się m.in. zbiornik wodny o pow. 0,5 ha, tor do jazdy samochodami terenowymi i quadami, pole paintballowe, najdłuższy w Polsce tor przeszkód na którym odbywają się zawody GROM CHALLENGE, wieża wspinaczkowa, tor taktyczny oraz strzelnica do strzelania z broni palnej od 0 do 100 m. Na poligonie organizowane są również eventy militarne. Instruktorzy GROM Group prowadzą cykliczne zajęcia z samoobrony GROM COMBATIVES.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa (Wesoła)
ul. Wspólna 2C lok. 2-4, Warszawa (Wesoła)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28474)
Shopping (1435)
Bilety (124)
Hotele
lokalne
Warszawa (2383)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2383)
Groupon (3382)
MyDeal (212)
Infobuzer (125)
Fastdeal (92)
Travelist (10)
Triverna (8)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry