Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja oraz nawet 100 zł do wydania na usługi w Centrum Medycznym Makrodent. 3 opcje i 2 lokalizacje do wyboru! Kupony ważne aż do 31 października 2016 r.

280 złod89
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 68%
..............................................................................................
50 kupionych
..............................................................................................
Oferta z MyDeal
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
Pakiet dentystyczny obejmujący skaling, piaskowanie i fluoryzację w Centrum Medycznym Makrodent
 • Opcja 1: 89 zł zamiast 280 zł za 1 pakiet
 • Opcja 2: 99 zł zamiast 330 zł za 1 pakiet oraz 50 zł do wykorzystania na dowolne usługi w gabinecie przy następnej wizycie
 • Opcja 3: 109 zł zamiast 380 zł za 1 pakiet oraz 100 zł do wykorzystania na dowolne usługi w gabinecie przy następnych 2 wizytach
 • Profesjonalny sprzęt, doświadczeni lekarze stomatolodzy, przyjazne nastawienie do dzieci
 • 2 lokalizacje do wyboru: Warszawa Ursynów i Mysiadło/Nowa Iwiczna
 • Gabinet przyjazny najmłodszym pacjentom
 • Możesz wykorzystać 2 kupony
 • Kupony ważne aż do 31 października 2016 r.
  Warunki:
  Oferta limitowana
 • Ważność kuponu:od dnia zakupu do 31.10.16
 • 1 osoba może kupić dowolną liczbę kuponów, ale osobiście wykorzystać maks. 2 kupony
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu wizyty
 • W przypadku nieodwołania rezerwacji lub braku zgłoszenia zmiany terminu na 24 godz. przed umówioną wizytą, kupon przepada
 • Kupon nie łączy się z innymi promocjami
 • Godziny otwarcia: - Warszawa, Ursynów: poniedziałek - piątek: 9:00-20:00 - Mysiadło/Nowa Iwiczna: poniedziałek, środa, piątek: 16:00-20:00, wtorek, czwartek: 14:00-20:00, sobota: 9:00-14:00
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • Zawierasz umowę z: Centrum Medyczne Makrodent, ul. Na Uboczu 2, 02-791 Warszawa, NIP: 7511337388, REGON: 012256581

  Pijesz dużo kawy i herbaty? A może Twoją słabością są papierosy? To wszystko powoduje powstawanie płytki nazębnej i osadu, który trudno usunąć podczas zwykłego szczotkowania.

  Dlatego warto odwiedzić Centrum Medyczne Makrodent. Oczywiście z kuponem MyDeal. Dlaczego? Bo z nim za pakiet obejmujący skaling, piaskowanie i fluoryzację zapłacisz tylko ułamek jego wartości.

  Możesz skorzystać również z innych usług, do wyboru masz 3 opcje:

  1) 89 zł zamiast 280 zł za 1 pakiet,

  2) 99 zł zamiast 330 zł za 1 pakiet oraz 50 zł do wykorzystania na dowolne usługi w gabinecie przy następnej wizycie,

  3) 109 zł zamiast 380 zł za 1 pakiet oraz 100 zł do wykorzystania na dowolne usługi w gabinecie przy następnych 2 wizytach.

  Na czym to polega? Skaling to profesjonalne czyszczenie zębów z kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków. Piaskowanie polega na usunięciu z powierzchni zębów osadu i likwidacji powierzchniowych przebarwień za pomocą strumienia specjalnego piasku stomatologicznego pod dużym ciśnieniem. Celem fluoryzacji jest polepszenie kondycji Twoich zębów, zabezpieczenie ich, wzmocnienie i uodpornienie na działanie kwasów płytki nazębnej. Zabieg polega na pędzlowaniu i wcieraniu w zęby roztworów, żeli i lakierów fluorkowych.

  Centrum Medyczne Makrodent Kompleksowe podejście, dbałość o wysoką jakość i efekty estetyczne, jak i dobre samopoczucie oraz miłą atmosferę podczas leczenia - tak można opisać te gabinety. Szczególną uwagę zwraca się tutaj na małych pacjentów. Przeprowadzane są wizyty adaptacyjne, które pozwolą zaznajomić się w przyjazny sposób z gabinetem i lekarzem. Wszystko po to, by dzieci czuły się dobrze na fotelu dentystycznym. Tutaj możesz zobaczyć, jak wyglądają gabinety.

  Do wyboru masz 2 lokalizacje - na warszawskim Ursynowie i w Mysiadle/Nowej Iwicznej. Do którego gabinetu będzie Ci bliżej z kuponem MyDeal?


  .............................................................................................................................................................................
  Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
  Inne oferty:
  Wybierz kategorię
  główne
  Travel (37735)
  Shopping (1265)
  Bilety (180)
  Hotele
  lokalne
  Warszawa (2482)
  ▼ Pokaż całe menu ▼
  Źródła
  Wszystkie (2482)
  Groupon (1686)
  MyDeal (218)
  Infobuzer (135)
  Fastdeal (63)
  Travelist (12)
  Triverna (5)

  Polub nas na Facebooku:

  Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

  To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

  Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

   

  © 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

  Do góry