Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika chłodzącego za 49,99 zł i więcej opcji w Amper-Max – 3 lokalizacje

150 złod49,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 67%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kompleksowy serwis klimatyzacji to procedura przydatna nie tylko podczas upałów – dzięki niej powietrze w aucie staje się czyste

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowe 100 g czynnika chłodzącego płatne 15 zł. Oferta dotyczy aut osobowych i dostawczych. Dla osób, które skorzystały z oferty - bezterminowy rabat 20-30 zł na zakup akumulatora (rabat dotyczy cen regularnych w sklepach stacjonarnych i promocja nie łączy się z innymi promocjami). Dostępny mobilny serwis klimatyzacji z dojazdem do klienta pod wskazany adres 24h/7 dni (cena za dojazd ustalana indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym). Dostępna maszyna nabijająca układ klimatyzacji nowym czynnikiem HFO-1234yf w siedzibach oraz z dojazdem do klienta pod wskazany adres 24h/7 dni (cena nabicia nowym czynnikiem oraz dojazd do klienta ustalane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 503 83 18 19 lub 513 690 990).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 801 150, 503 831 819, 513 690 990 (ul. Zamieniecka 34A); 503 801 151, 503 831 819, 513 690 990 (Wesoła); 797 169 466, 503 831 819, 513 690 990 (Mińsk Mazowiecki). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 3 opcji

Serwis klimatyzacji:

  • 49,90 zł zamiast 150 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego,
  • 69,90 zł zamiast 190 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego i ozonowanie (odgrzybianie) wnętrza auta,
  • 99,90 zł zamiast 250 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika chłodzącego do pełna (maks. 1000 g), ozonowanie (odgrzybianie) oraz sprawdzenie efektywności chłodzenia i skraplacza.

Serwis klimatyzacji z ozonowaniem i odgrzybianiem to obowiązkowy punkt na liście każdego właściciela czterech kółek – dzięki tej procedurze układ klimatyzacji zostaje zdezynfekowany i uwolniony od grzybów, pleśni oraz alergenów, których wdychanie mogłoby spowodować ból gardła, gorączkę, katar, a także inne przykre dolegliwości. Po gruntownym oczyszczaniu serwisanci zużyty czynnik zastąpią porcją nowego.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Amper-Max
ul. Zamieniecka 34A, Warszawa - Grochów
ul. 1 Praskiego Pułku 34, Warszawa - Wesoła
ul. Warszawska 229, Mińsk Mazowiecki

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26948)
Shopping (452)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Warszawa (2311)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2311)
Groupon (3762)
MyDeal (182)
Travelist (8)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry