Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika chłodzącego, ozonowaniem i więcej od 49,99 zł w serwisie Mechanika-Jaro

120 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 58%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Poprawa komfortu podróżowania i usunięcie negatywnie wpływających na zdrowie pleśni, bakterii i zabrudzeń

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem 15.08-01.09.2015 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 361 031. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. W przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Serwis klimatyzacji i więcej:

  • 49,99 zł zamiast 120 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego i ozonowaniem,
  • 59,99 zł zamiast 160 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego, ozonowaniem i sprawdzeniem skraplacza,
  • 99,99 zł zamiast 240 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 600 g czynnika chłodzącego, ozonowaniem i sprawdzeniem skraplacza.

Ozonowanie

  • całkowite odkażenie mikrobiologiczne i usunięcie przykrych zapachów pochodzenia zarówno organicznego, jak i nieorganicznego
  • ozon likwiduje bakterie, wirusy, zarodniki, pleśnie i inne mikroorganizmy

Mechanika-Jaro

Istniejąca od 1990 roku firma specjalizuje się w naprawach samochodów i stale poszerza zakres oferowanych usług. Pracownicy warsztatu sprawdzą kluczowe z punktu widzenia bezpieczeństwa jazdy układy auta (m.in. zawieszenia), wymienią drążki kierownicze, amortyzatory, a także oleje eksploatacyjne. Na miejscu można również sprawdzić stan klimatyzacji, napełniając ją przy tym czynnikiem chłodzącym, a także skorzystać z usług wulkanizatora oraz kupić nowe bądź używane opony.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
Krasińskiego 43A, Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21451)
Shopping (854)
Bilety (130)
Hotele
lokalne
Warszawa (2255)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2255)
Groupon (3494)
MyDeal (197)
Infobuzer (56)
Fastdeal (27)
Travelist (6)
Triverna (2)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry