Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Roczny abonament medyczny od 229 zł w Centrum Medycznym WellMed

od229
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dopasowany abonament medyczny pozwoli bez limitów kontrolować stan zdrowia oraz na bieżąco leczyć jego defekty

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:  oferta przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dopłata za wizytę u lekarza specjalisty wynosi 60 zł (w droższym pakiecie) i 80 zł (w tańszym pakiecie). Tel. kontaktowy: 22 122 33 33.
Rezerwacja email opiekamedyczna@wellmed.com.pl z załączonym grouponem i podaniem danych osobowych (imię i nazwisko, adres, pesel) w ciągu 1 miesiąca od zakupu. W ciągu 48 godzin od zgłoszenia groupon zostanie wymieniony na kartę Pacjenta.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Roczny abonament medyczny:

 • 229 zł za abonament
 • 399 zł za abonament Plus.

Abonament zawiera:

 • porady w nagłych wypadkach
 • konsultacje lekarza dyżurnego
 • konsultacje lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (internista, lekarz rodzinny, pediatra)
 • konsultacje pielęgniarskie (pielęgniarka zabiegowa i dyżurna)
 • zabiegi ambulatoryjne (zabiegi ogólnolekarskie, chirurgiczne, laryngologiczne, okulistyczne, dermatologiczne, ginekologiczne, pielęgniarskie)
 • podstawowe badania laboratoryjne

Abonament Plus obejmuje:

 • wszystkie opcje z abonamentu 1.
 • rozszerzone badania laboratoryjne
 • badanie EKG

Szczegółowy zakres abonamentu dostępny tutaj

WellMed

Zdrowie to jedna z najcenniejszych rzeczy, jaką posiada człowiek, dlatego warto o nie dbać poprzez kontrolne badania i konsultacje z lekarzami. Wellmed daje taką możliwość dzięki ofercie, która w jednym miejscu skupia specjalistów wielu dziedzin medycyny. W zakresie specjalizacji placówek Centrum Medycznego leżą: alergologia, chirurgia, diabetologia, dermatologia, dietetyka, endokrynologia, ginekologia, gastroenterologia, hematologia, kardiologia, laryngologia, medycyna rodzinna i estetyczna, neurologia, onkologia, ortopedia, okulistyka, pediatria, pulmonologia, psychiatria urologia oraz świadczenie zaawansowanych usług medycznych z zakresu diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej.

Wysokiej jakości sprzęt oraz wiedza pracującego tu personelu pozwalają na kontrolę stanu zdrowia, a w razie wykrycia jego ubytków lekarze ułożą odpowiednio dobrany plan leczenia.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Wronia 53, Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19561)
Shopping (727)
Bilety (134)
Hotele
lokalne
Warszawa (2264)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2264)
Groupon (3511)
MyDeal (205)
Infobuzer (50)
Fastdeal (18)
Triverna (6)
Travelist (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry