Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przyjemne wojaże nawet w upały: kompleksowy serwis klimatyzacji w Gal Serwis, opcjonalnie z odgrzybianiem klimatyzacji i wnętrza oraz napełnianiem czynnika do pełna. Dojazd do Użytkownika na terenie Warszawy i okolic! Kupony ważne aż do 30 listopada 2016 r.!

90 złod39,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 56%
..............................................................................................
25 kupionych
..............................................................................................
Oferta z MyDeal
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
Serwis klimatyzacji w Gal Serwis, 4 opcje
 • Opcja 1: 39,90 zł zamiast 90 zł za odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza pojazdu
 • Opcja 2: 59,90 zł zamiast 150 zł za serwis klimatyzacji - czyszczenie układu klimatyzacji z wilgoci, sprawdzenie szczelności i wydajności, wymiana oleju w układzie klimatyzacji wraz z barwnikiem UV, napełnianie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym do 100 gramów
 • Opcja 3: 79,90 zł zamiast 200 zł za usługi z pakietu 2. plus odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza pojazdu
 • Opcja 4: 99,90 zł zamiast 250 zł za usługi z pakietu 3. plus napełnianie klimatyzacji do pełna (maks. 1000 gramów)
 • Serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika: niezbędna czynność przed letnimi podróżamiodgrzybianie klimatyzacji i wnętrza pojazdu - likwidacja grzybów, bakterii i innych drobnoustrojów
 • czyste, rześkie powietrze zapewniające komfortową jazdę
 • Odgrzybianie metodą ozonowania albo metodą ultradźwiękową (za dopłatą)
 • Gal Serwis - profesjonalizm w każdym calu
 • Lokalizacja: Warszawa i okolice (usługi realizowane u klienta lub w dogodnym dla niego miejscu)
 • Możliwość realizacji kuponu pod centrum handlowym Fort Wola (w weekendy), ul. Połczyńska 4
 • Możesz zamówić dowolną liczbę kuponów
 • Kupony ważne aż do 30 listopada 2016 r.!
  Warunki:
  Ważność kuponu:od dnia zakupu do 30.11.16
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 kupony
 • Konieczna rezerwacja telefoniczna
 • Podczas realizacji należy okazać wydrukowany kupon
 • Dojazd dodatkowo płatny: na terenie Warszawy - 10 zł, poza Warszawę (do 30 km) - 20 zł
 • Wymagany dostęp do prądu
 • Oferta ważna dla aut ze sprawną klimatyzacją
 • W przypadku wykrycia nieszczelności możliwość wykorzystania kuponu na inne usługi
 • Oferta dotyczy aut osobowych
 • Dodatkowy czynnik kosztuje 10 zł/100 ml
 • Przy wyborze odgrzybiania metodą ultradźwiękową - dopłata 20 zł
 • Serwis klimatyzacji wykonywany przy temperaturze powyżej 5 st. Celsjusza
 • Opcja 1: odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza pojazdu
 • Opcja 2: serwis klimatyzacji - czyszczenie układu klimatyzacji z wilgoci, sprawdzenie szczelności i wydajności, wymiana oleju w układzie klimatyzacji wraz z barwnikiem UV, napełnianie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym do 100 gramów
 • Opcja 3: usługi z pakietu 2. plus odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza pojazdu
 • Opcja 4: usługi z pakietu 3. plus napełnianie klimatyzacji do pełna (maks. 1000 gramów)
 • Możliwość realizacji kuponu w siedzibie firmy (w weekendy) - pod centrum handlowym Fort Wola, ul. Połczyńska 4
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • Zawierasz umowę z: Gal Serwis Małgorzata Galas, ul. Wał Miedzeszyński 233A/43, 04-866 Warszawa, NIP: 9222548909, REGON: 146815252

  Nawet jeśli lubisz ciepłe klimaty, z pewnością docenisz powiew chłodu w upalny dzień. Przygotuj auto na wiosnę i lato z Gal Serwis! Z kuponem MyDeal za kompleksowy serwis klimatyzacji i usługi dodatkowe w dogodnym dla Ciebie miejscu zapłacisz ułamek standardowej ceny!

  Masz 4 opcje do wyboru:1) 39,90 zł zamiast 90 zł za odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza pojazdu2) 59,90 zł zamiast 150 zł za serwis klimatyzacji - czyszczenie układu klimatyzacji z wilgoci, sprawdzenie szczelności i wydajności, wymiana oleju w układzie klimatyzacji wraz z barwnikiem UV, napełnianie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym do 100 gramów3) 79,90 zł zamiast 200 zł za usługi z pakietu 2. plus odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza pojazdu4) 99,90 zł zamiast 250 zł za usługi z pakietu 3. plus napełnianie klimatyzacji do pełna (maks. 1000 gramów)

  Serwis klimatyzacjiUkład klimatyzacji jest obwodem półzamkniętym, co oznacza że w czasie eksploatacji czynnika chłodzącego ubywa. Powoduje to spadek zdolności do chłodzenia wnętrza pojazdu, parowanie szyb, pogorszenie warunków jazdy, niekiedy prowadzi też do powstania nieprzyjemnego zapachu.

  Czynnik jest również nośnikiem oleju smarującego kompresor - jeśli jest go za mało, mniejsze smarowanie sprężarki może spowodować jej uszkodzenie i konieczność kosztownej naprawy.

  Żeby uniknąć powikłań i kosztów, warto na bieżąco przeprowadzać sezonowy serwis klimatyzacji. Specjaliści z Gal wykonują go przy użyciu specjalistycznych urządzeń firmy SUN. Maszyny te wykorzystuje się w najlepszych serwisach na świecie. Na miejscu zostaną przeprowadzone pełne czynności mające na celu poprawienie efektywności danej klimatyzacji w samochodzie. Dzięki temu powietrze w aucie stanie się czystsze, a w gorące dni szybciej uzyskasz efekt chłodu.

  Odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza autaDzięki odgrzybianiu układ będzie pracować jeszcze wydajniej, a przepływające powietrze stanie się pozbawione wszelkich szkodliwych związków i alergenów, takich jak drobnoustroje, grzyby, wirusy, pleśnie, wolne rodniki. Możesz zdecydować się na odgrzybianie 1 z 2 metod: ozonowania albo ultradźwiękową (za dopłatą).

  Gal Serwis  Firma zajmuje się serwisem klimatyzacji samochodowej oraz praniem powierzchni z tkanin wszelkiego rodzaju - począwszy od tapicerki samochodowej, a skończywszy na tapicerce domowej. Usługi wykonuje przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, z dojazdem na terenie Warszawy i okolic, w dogodnym dla klienta miejscu.

  Specjaliści z Gal Serwis dysponują niezbędnym sprzętem do fachowego wykonania usługi.

  Kliknij Kup Teraz - popraw mikroklimat w aucie!


  .............................................................................................................................................................................
  Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
  Inne oferty:
  Wybierz kategorię
  główne
  Travel (37681)
  Shopping (1270)
  Bilety (180)
  Hotele
  lokalne
  Warszawa (2492)
  ▼ Pokaż całe menu ▼
  Źródła
  Wszystkie (2492)
  Groupon (1687)
  MyDeal (218)
  Infobuzer (134)
  Fastdeal (63)
  Travelist (12)
  Triverna (5)

  Polub nas na Facebooku:

  Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

  To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

  Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

   

  © 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

  Do góry