Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przygoda z Polo | Warszawa

od550
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:

POLO - Gra Królów i Królowa Gier. Czy wiesz, że w Polo grali Aleksander Macedoński, Winston Churchill i większość koronowanych głów i możnych tego świata? Aby poczuć wyjątkowy dreszcz emocji związany z Polo wystarczy ... chcieć. Odwiedź klub, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów w ciągu trzech godzin poczujesz co to znaczy dosiadać doskonale ułożonych koni, dających możliwość czystych trafień w galopie. Pierwsza godzina - na koń! Druga godzina - stick and ball, czyli odbijanie piłki z konia. Trzecia godzina - stałe elementy gry i wreszcie ... gramy!

Pomysł na prezent to nie lada wyzwanie! Dobrym rozwiązanie będzie kupno vouchera na prezent Przygoda z Polo. To super upominek dla kogoś kto lubi aktywnie spędzać czas. Z pewnością będzie to podarunek, którego nie można szybko zapomnieć. Ten upominek świetnie sprawdzi się jako prezent na walentynki!


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (41487)
Shopping (303)
Bilety (122)
Hotele
lokalne
Warszawa (1956)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1956)
Groupon (3351)
MyDeal (172)
Travelist (12)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry