Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przekąski, naleśniki, desery i więcej: 29,99 zł za groupon wart 40 zł na całe menu w Biocultura Cafe (do -41%)

40 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 25%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W menu m.in. śniadania (np. jajko po wiedeńsku na toście), naleśniki (na słodko i wytrawne), ciasta (np. beza z wiśnią), koktajle, soki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Konieczna rezerwacja tel. 608 042 252. Podczas wizyty należy okazać zakupiony groupon. W przypadku nieodwołania wizyty z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji 

Groupon wartościowy na całe menu: 

  • 29,99 zł za groupon wart 40 zł na całe menu dla 2 osób,
  • 35,99 zł za groupon wart 60 zł na całe menu dla 4 osób,
  • 46,99 zł za groupon wart 80 zł na całe menu dla 4 osób.

Biocultura Cafe

Nawet najbardziej energetyzujące zajęcia potrzebują doładowania z zewnątrz. Dlatego też wszelkie odbywające się w lokalu wydarzenia, takie jak koncerty, projekcje filmów, spotkania tematyczne oraz zajęcia artystyczne i naukowe, nabierają smaku za sprawą selektywnie dobranego menu. Nie brak w nim aromatycznych kaw, witaminowych koktajli, kuszących ciast i deserów, a także świeżych warzyw. 

Łączenie zdrowego trybu życia z rozwojem intelektualno-kulturalnym sprzyja wizytom rodzinnym. Kawiarnia wyposażona jest bowiem w kąciki zabaw dla młodszych i starszych dzieci, na piętrze zaś znajduje się kino z szerokim repertuarem. Weekendy przepełnione są rozmaitymi zajęciami z grafikiem dostępnym na Facebooku.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Sokołowska 9, Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (39430)
Shopping (367)
Bilety (104)
Hotele
lokalne
Warszawa (2268)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2268)
Groupon (3265)
MyDeal (185)
Travelist (10)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry