Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przegląd klimatyzacji z napełnieniem czynnika chłodzącego, odświeżeniem i więcej od 49,99 zł w AutoSerwis Drascar

150 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 67%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Serwis klimatyzacji: napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym, uzupełnienie oleju PAG, kontrola szczelności, odświeżanie klimatyzacji preparatem antybakteryjnym i więcej
  • Poprawa wydajności układu: mniejsze zużycie paliwa, lepsza praca silnika, przedłużenie żywotności samochodu, komfort i bezpieczeństwo jazdy

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Od kwietnia obowiązywał będzie nowy adres realizacji usługi: Jutrzenki 83.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 661 020 919 lub 22  846 21 47. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zadbaj o przyjemną atmosferę podczas podróży samochodem, decydując się z dzisiejszym grouponem na serwis klimatyzacji w AutoSerwis Drascar.

Oferta
przegląd i napełnienie klimatyzacji w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 150 zł za napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym (do 100 g), uzupełnienie oleju PAG, kontrolę szczelności i odświeżanie klimatyzacji preparatem antybakteryjnym,
2) 69,99 zł zamiast 190 zł pakiet usług z opcji 1. + sprawdzenie skraplacza klimatyzacji,
3) 99,99 zł zamiast 250 zł za napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym (do 1000 g), uzupełnienie oleju PAG, kontrolę szczelności i odświeżanie klimatyzacji preparatem antybakteryjnym oraz sprawdzenie skraplacza klimatyzacji.

AutoSerwis Drascar
Przygotowanie teoretyczne i praktyczne to podstawa sukcesu nie tylko na egzaminach państwowych, ale i w codziennej pracy - wiedzą o tym pracownicy AutoSerwis Drascar, dlatego stale się doszkalają i podnoszą swoje kwalifikacje, by sprawnie wykonać niezbędne naprawy aut. Nieocenione w szybkiej i efektywnej realizacji usług z zakresu mechaniki pojazdowej, geometrii, blacharstwa, lakiernictwa, tuningu silników TDI, serwisu opon i klimatyzacji okazują się urządzenia renomowanych firm Bosch, VCDS Volkswagen i Beissbarth, w tym najbardziej zaawansowane technologicznie testery KTS 570 i KTS 540 do diagnostyki komputerowej. Co więcej, serwis mieści się w centrum Warszawy, dzięki czemu zepsute auto można szybko oddać do naprawy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
DRASCAR AutoSerwis
ul. Jutrzenki 83C, Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28241)
Shopping (412)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Warszawa (2433)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2433)
Groupon (4034)
MyDeal (195)
Travelist (9)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry