Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

PRZEDŁUŻANIE i ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW.

700 złod269
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 62%
..............................................................................................
53 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Kupując kupon Infobuzer możesz skorzystać z zabiegu przedłużania i zagęszczania włosów w salonie Sunrise. Wykonuje się go niewiarygodnie wygodną i bezpieczną metodą keratyn system. Polega ona na doczepianiu nowych pasemek włosów do własnych klientki za pomocą ciepła. Przy odpowiednio dobranym kolorze złączenie jest praktycznie niewidoczne. W świecie fryzjerstwa technika ta jest uznawana za jedną z najtrwalszych. Elementem łączącym włosy jest kreatyna, znajdująca się także w naszych paznokciach. Dlatego metoda ta jest całkowicie naturalna. Zaleca się ją w szczególności do włosów cienkich i słabych. Doklejane włosy są najlepszej jakości. Można je dowolnie stylizować i poddawać wszelkim zabiegom fryzjerskim! Zabieg trwa od około godziny do dwóch. W Salonie Sunrise zabieg wykonuje fryzjerka posiadająca certyfikat, uprawniający do wykonywania usług z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Biuro Obsługi Klienta portalu infobuzer.pl tel. 720 846 028 e-mail: biuro@infobuzer.pl Salon Urody - Sunrise ul. Banderii4 U9 (wejście od ul. Obozowej) 01-164Warszawa Godziny otwarcia: Poniedziałek Piątek: 11:00 23:00 Sobota: 10:00 20:00

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28096)
Shopping (1361)
Bilety (118)
Hotele
lokalne
Warszawa (2406)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2406)
Groupon (3501)
MyDeal (189)
Infobuzer (100)
Fastdeal (98)
Travelist (8)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry