Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Projekt wnętrza mieszkania lub domu z wizualizacjami 3D, rzutami z góry i więcej od 399,99 zł w Project And Design

od399,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kompletny projekt wnętrza z układem pomieszczeń, kolorami ścian i podłóg, ceramiką sanitarną i więcej lub projekt koncepcyjny i wykonawczy

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kontakt pod mailem: [email protected]
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji,   najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji 

  • 399,99 zł za projekt wnętrz do 50 m2 z 2 konsultacjami, rzutami z góry i 3 wizualizacjami 3D,
  • 699,99 zł za projekt wnętrz do 150 m2 z 2 konsultacjami, rzutami z góry i 3 wizualizacjami 3D,
  • 1999,99 zł za projekt koncepcyjny i wykonawczy z 6 wizualizacjami 3D, nadzorem autorskim (3 spotkania) i rzutem z góry.

Projekt obejmuje:

  • profesjonalne zaprojektowanie mieszkania lub domu: układ pomieszczeń, kolory ścian i podłóg, ceramika sanitarna
  • rozmieszczenie mebli, oświetlenia i innych elementów

Projekt koncepcyjny i wykonawczy: poszerzony o stały kontakt z architektem

Project And Design

Aranżacje, architektura, branding i konsultacje - to główne filary działalności Project And Design. Wykwalifikowany zespół specjalistów projektuje i aranżuje wnętrza z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz obszernej wiedzy z zakresu sztuki, a na swoim koncie ma już ponad 200 zrealizowanych w całej Polsce projektów (w tym domów jedno- i wielorodzinnych).

Co więcej, Project And Design nie tylko doradzi, jak urządzić wnętrze mieszkania ze stylem i smakiem, ale również pomoże podmiotom gospodarczym, osobom fizycznym i dużym organizacjom np. w procedurze przetargowej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Piaseczno
ul. gen. mjr. Jana Grochowskiego 7 lok. 26, 05-500 Piaseczno, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (95089)
Shopping (73)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Warszawa (3044)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (3044)
Groupon (3367)
Travelist (12)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry