Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Presoterapia na całe Ciało ! Drenaż limfatyczny - ciśnieniowy ! Zrelaksuj się i wspomóż funkcjonowanie organizmu!

100 złod49
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 51%
..............................................................................................
17 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Jeśli chcesz popracować nad sylwetką, wspomóc pracę organizmu, a przy tym zrelaksować się i odprężyć ciało, zapraszamy na masaż limfatyczny - ciśnienowy do Bloom Body Soul Clinic - Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej Drenaż limfatyczny polega na usprawnieniu przepływu limfy w układzie krwionośnym, przepychaniu tzw. chłonki, udrożnieniu węzłów chłonnych, likwidacji stanów zapalnych, optymalizacji transportu wody i soli mineralnych w organizmie oraz przyspieszeniu procesów immunologicznych. Systematyczne zabiegi często uzupełniają program leczenia medycznego, stanowią zasadniczy element kuracji lub są dedykowane, jako masaż profilaktyczny osobom o skłonnościach do schorzeń układu limfatycznego. Drenaż limfatyczny to także zabieg, który stosuje się w celach typowo pielęgnacyjnych, dzięki którym pobudza się organizm do szybszej regeneracji. Zasadniczym celem drenażu limfatycznego jest przepchnięcie zalegającej chłonki oraz udrożnienie węzłów chłonnych. Pożądany efekt zabiegu to poprawa warunków do produkcji limfocytów, transportu wody i soli mineralnych. Rezultatem drenażu jest większa skuteczność mechanizmów obronnych organizmu oraz likwidacja obrzęków. Wszystkie techniki wykorzystywane w trakcie drenażu limfatycznego stosuje się powoli, spokojnie i płynnie, dzięki czemu zabieg rozluźnia mięśnie i redukuje stres.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bloom Body Soul Clinic Centrum Urody i Medycyny Estetycznej ul. Marszałkowska 45/49 lokal 31 (wejście od podwórka 1 piętro windą) 00-648 Warszawa (Śródmieście) Gabinet czynny: pon.-pt. 10:00-20:00

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29966)
Shopping (1426)
Bilety (123)
Hotele
lokalne
Warszawa (2372)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2372)
Groupon (3359)
MyDeal (206)
Infobuzer (135)
Fastdeal (89)
Triverna (8)
Travelist (8)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry